Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire red flag, ha a srácnak valami jelvénye van?

Figyelt kérdés
Mikor elővette az iratait, az egyik igazolványtokból elővillant egy piros jelvény. Olyan mint a rendőröké, csak ez tiszta piros volt. Mi volt az a jelvény? Mást is zavarna az ilyen munka a srácnál?

2023. ápr. 17. 10:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Azért elég sok piros jelvény van a világon az orvositól kezdve a Victorinox logón át a kommunista kiváló dolgozóig. Neked kell tudnod, hogy zavar-e!?
2023. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem miért?
2023. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Bármi lehet az, ne gondold túl.


Kicsit más kategória, de unokatesómtól kaptam egy olimpiai aranyérmet - egész hiteles utánzat. Ki volt állítva a szobámban, egy osztálytársam meg egyszer meglátta. Ez kb. négy éve volt, azóta abban a hitben élt, hogy valami eltitkolt sport-tehetség vagyok :D


Slusszpoén, hogy azt a replikát poénból kaptam, mert híresen szr voltam tesiből, meg úgy amúgy bármilyen mozgásban.


Ha ennyire idegesít, kérdezz rá.

2023. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Komcsi igazolvány
2023. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Red flag a red jelveny :)
2023. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

1: "elég sok piros jelvény van a világon ... a kommunista kiváló dolgozóig"


Szakadok a röhögéstől!

Egyébként gyerekkorom jutott róla eszembe, amikor apukám kapott kiváló dolgozó jelvényt és nekünk adta játszani.

2023. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mást is zavarna az ilyen munka a srácnál?"


Milyen munka?

Ha már randiztok, csak tudod róla, mivel foglalkozik. Ha tudod, akkor meg a jelvény mit változtat a véleményeden?

2023. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem randizunk, csak bejár a munkahelyemre. És tuti nem valami márka vagy dísz jelvény.
2023. ápr. 17. 11:10
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem red flag, red badge.
2023. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
9. Oszt mit erdekel? Lehet segédmunkás .
2023. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!