Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magas lányok/nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas lányok/nők! Nektek a magasságotokból kifolyólag nehéz párt találni? Mennyira zavar titeket, ha kisebb a férfi? Mennyivel lehet kisebb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 1,9 feletti nőkre elsősorban.

2019. nov. 3. 13:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 176al is nehéz... (38N)
2019. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
50%

És NAGYON zavar ha kisebb, semennyivel se legyen az. Ritkán - szinte sosem hordok magassarkút, de ha időnként mégis szeretnék vagy szükséges, akkor végképp esetlennek érzem magam valakivel, aki alacsonyabb tőlem.

(és a 'Kicsim' ne jelentse már azt, hogy elfér a hónom alatt.🙄) #1 voltam.

2019. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem vagyok olyan magas, csak 174, de nekem is nehéz. Az exemmel kb. egymagasak voltunk, de nem zavart, 6 évig együtt is voltunk.

Aztán volt egy próbálkozás egy kb. fél fejjel alacsonyabb pasival. De annyira görbén tartotta magát, hogy még kisebbnek tűnt. Na vele nagyon zavart. Mentünk egymás mellett, és ciki volt. De más gondok is voltak vele, úgyhogy csak pár hétig tartott hála az égnek :D

2019. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Pedig azért 1,76nál elég sokan nöttek nagyobbra.

2. Te hány cm vagy?

2019. nov. 3. 14:52
 5/44 anonim ***** válasza:
82%
Sok ilyen kérdés vótmá! Amúgy meg én pl 197 vagyok és van pár haver/ismerős aki szintén ilyesmi magas! Ismeretlenek közt is látok sok magas férfit, szóval a magas lányoknak egyáltalán nem lehetetlen találni valakit ha csak a magasságot vesszük most alapul nem is nehéz! 24f :)
2019. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy férfi magas, még korántsem biztos, hogy tetszenek neki a magas nők, utolsó. Úgyhogy hiába látok sok 190-2 méter magas férfit, ha nekik nem jön be az én 180 cm, hanem az 150-170 magas csajokat nézegetik.
2019. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

utolsó!

neked bejönnek a 180+ pár cm férfiak vagy inkább a nagyobbak?

2019. nov. 3. 16:41
 8/44 anonim ***** válasza:
87%

Nekem bejönnek. Ahogy elnézem a barátnőiket, átlagban a 165 cm-t se érik el. :)


Szexkapcsolatot nem keresek, úgyhogy ilyen üzeneteket sem kérek ;)

2019. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is köszönöm a privát üzit, de nem keresek szexpartnert. Sajnos egyből tiltásra kerülnek az ilyenek :D
2019. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%
Szexpartnert? Miért gondolod, hogy mindenki csak azért ír rád? 🤔 Nekem pl semmi ilyesmi szándékom nincs!
2019. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!