Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találnak vonzónak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak vonzónak a lányok? Vagy csak szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, egyetemista. Egyesek szerint egész jóképű vagyok, mégsem volt még senkim, és akinél esetleg valaha próbálkoztam, ő is visszautasított.

Tinderen fent vagyok, de nemigazán találok szimpatikus lányokat, és mindössze 6 titkos hódolóm van. Ha nagyritkán mégis matchelek valakivel, nem válaszol. Más platformokon, pár szavas elő beszélgetések után, látásból ismerjük egymást lányok is egy pár üzenetváltás után eltűnnek. Szerintem elég introvertált vagyok, bár van baráti társaságom akikkel időnként eljárunk kocsmázni, de bulizni nem szeretek. Egyetemen sincs túl sok órám (és amúgy is egy fiús szakon vagyok), így az is kizárva.

Gondolkozom egy pszichológus felkeresésén, de nem vagyok biztos benne, hogy hogyan tudna hatni rám, milyen irányba tudna terelni. Egyre inkább emészt a gondolat, hogy elszalad mellettem az élet és a lehetőségek.


2023. ápr. 21. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy annyira jóképű, mint mondják, de az introvertáltság nagyobb baj.
2023. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolkozom egy pszichológus felkeresésén, de nem vagyok biztos benne, hogy hogyan tudna hatni rám, milyen irányba tudna terelni."


A pszichológusnak egyik sem feladata. Pláne nem a terelgetés. A pszichológus nem pótszülő. A fő feladata, hogy olyan veled kapcsolatos részletekre, illetve számodra adódó lehetőségekre felhívja a figyelmedet, amelyek neked elkerülték a figyelmedet, továbbá, hogy segítsen neked ELIGAZODNI a saját belső világodban. Minden más egyedül a te feladatod. Csak hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba.

2023. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha több tanácsot, tippet nem is, ezt az egyet mégis adom neked: hagyd a tindert a f@&zba
2023. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
A 3-as kommentelő véleményét én is osztom! Oda eleve azért megy a legtöbb ember, hogy qrópajtit szerezzen, nem többért. Annál több max hiperextrovertáltként jöhet össze több... Mondom tapasztalatból, ráadásul nőként.
2023. ápr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy képet név nélkül és őszintén megmondom, hogy jóképű vagy-e. Nyugi 28 vagyok és max 2-3 23 évest ismerek szóval 99.99%, hogy nem ismerlek.
2023. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
kiteszi a képed a napiszarra.
2023. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze mit tennék ki egy selfien a napiszarra?


Amúgy meg az az oldal létezik még egyáltalán? Szerintem a kutya se néz már arra

2023. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!