Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lentiek miatt már felejtős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lentiek miatt már felejtős vagyok ismerkedésnél? Fiú vagyok, szóval lányok véleményére lennék kíváncsi, de ha van esetleg tapasztalat nagyon hasonló körülményekkel, fiúk is írhatnak. 20-24 éves korosztályról lenne szó.

Figyelt kérdés

Még a szüleimmel élek (nem nagyon szeretnék albérletben lakni a magas költségek+az egyedüllét miatt)


Nincs jogsim (elszeretném kezdeni, de belvárosban lakom, itt van minden kb körülöttem+nincs is nagyon mit vezetni még, nem biztos, hogy a jelenlegi körülmények között van bármi értelme)


Nem volt még komoly kapcsolatom (nem akartam/akarok randira hívni senkit sem csak gyakorlás miatt, közben meg nem is jön be a lány, mivel én sem szeretném, hogy ez történjen velem fordított esetben)


Dolgozom már lassan egy éve, rendszeresen edzek és igényes vagyok a külsőmet illetően, szóval ezekkel nincs baj. Diplomámat is kb egy éve szereztem meg. Csak tudni szeretném, hogy a fentiek miatt ebben a korosztályban már hátránnyal indulok és már ezek miatt ejtve leszek egyből vagy ez egyénfüggő és teljesen a lányon múlik.



2023. ápr. 22. 14:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
18%
Aranyásóknál, ribiknél lehet hátrány, egy normális, intelligens lánynál nem.
2023. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
20-24 évesen ez még abszolút nem probléma, de 25-26 felett számomra red flag, ha a pasinak nem vagy csak rövid kapcsolatai voltak (ezt több tapasztalat után mondom). Az ilyenek jellemzően önzőek és nem tudnak máshoz alkalmazkodni, vagy csak dugásra mennek, vagy egyéb okból alkalmatlanok párkapcsolatra.
2023. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Ebben a korban meg nem gond. Viszont meg most kezdd el gyujteni a penzt, az otthon lakasra ez az egy jo magyarazat van, hogy lakasra gyujtesz, azt inkabb ne mondd, hogy nem akarsz egyedul lakni, mert onallotlansagra vall. Amit a kettes ir, azzal is egyetertek.
2023. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
2. Mondjuk nekem még sosem volt fél évesnél hosszabb kapcsolatom, de simán behazudom, hogy voltak több évesek is és elhiszik ezt a nők. Szóval nem tudom ez honnan derülne ki, ha a másik nem mondja meg őszintén.
2023. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Az otthonlakás még elmegy, bár jellemzően 10 év múlva is ezek szoktak lenni a kifogások..

A jogsi hiánya miatt nálam nem rúgnál labdába. Itt is örök kifogásnak érzem a Bp-et meg a belvárost.

Ez mind kifogás.

2023. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat😁!


#3-as: Bocsi talán nem fogalmaztam elég egyértelműen, arra gondoltam, hogy nagyon magányos tud lenni, ha egyedül laksz, pláne ha évekig. Szerintem az önállósággal nincs probléma.

2023. ápr. 22. 15:25
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj annak semmi értelme, amikor idejönnek budapesti, sokat kereső, értelmiségi, 30-35 éves érett nők 25 éves férfiakról véleményt mondani, mert ők nem bírják beleképzelni magukat az olyan csajok helyébe, akikkel egy ilyen férfi ismerkedni akar, hanem ők a saját pozíciójukból beszélnek, hogy ők miket várnak el egy férfitól és az nyilván sokkal-sokkal több.
2023. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
#4 a viselkedésedből úgyis hamar ki fog derülni, hogy alkalmatlan vagy kapcsolatra, szóval hazudhatsz akármit (ismét egy tipikus férfi, csak kinyitja a száját és már hazudik is).
2023. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

"nagyon magányos tud lenni, ha egyedül laksz, pláne ha évekig"


Ha unalmas ember vagy.

2023. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

8. Dehogy derül ki. Ez megint ez a tipikus belemagyarázás, hogy "úgy is kiderül", mert te is és minden másik nő szeretné azt képzelni magáról, hogy ő 100% biztosan mindig észrevesz minden redflaget, miközben nagyon nem ez a helyzet.


Sok nő szeret/szeretett időt tölteni velem, sok nő szerelmes volt már belém, sok nő akart velem komoly kapcsolatot. Én szakítottam a legtöbbjükkel, mert kötődési problémáim vannak. De simán eladtam magam nekik ismerkedéskor és voltak szép együtt töltött hónapjaink.

2023. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!