Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők 30 év felett sokan miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 30 év felett sokan miért válnak hirtelen nagyon kedvessé és nyitottá?

Figyelt kérdés

Ismerkedési szempontból.


Számos olyannal találkoztam hogy olyan top nők akik 20-25 éves korukban még levegőnek néztek vagy flegmán, lenézően akár kigúnyolva elhajtottak, gimiből, egyetemről ismertem őket, eltelt 10-15 év, és utcán vagy máshol összetalálkoztam velük és igy elkezdik hogy dejól nézel ki, hogy vagy, mit csinálsz, mintha így flörtölnének.


Basszus 40 éves vagyok, hogy néznék ki jobban mint 25 éves koromban??? Gazdag sem vagyok.



2023. ápr. 23. 09:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Felnőttek.
2023. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a személyes tapasztalatom az, hogy a top 20-25 éves korú fiúk is flegmán elhajtottak vagy levegőnek néztek. Ez van, ha olyan köröbe ácsingózol, ahová nem vagy való. Attól, hogy most felismertek, szóba elegyedtek veled és flörtölnek még mindig nem biztos, hogy pozitívabban állnak hozzád, lehet csak a módszereik finomodtak. De lehet, hogy tényleg érdekesebb lettél a szemükben azóta valamilyen szempontból.
2023. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

# 2


egyetemi csoporttársak, gimiben osztálytársak voltunk. Ugyanabban a körben voltunk!!!

2023. ápr. 23. 10:16
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha flegmán elhajtottak, akkor aligha, legfeljebb te szeretted volna azt hinni.
2023. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

# 4


na megjöttek a nagy okos szakértők. na halljuk.


Mondjad , mondjad, magyarázd el nagy okos pszichológus tudós ember


mit szerettem volna hinni?

2023. ápr. 23. 10:32
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, rám a kérdésben foglalt állításnak pont, hogy az ellenkezője bizonyult igaznak.
2023. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom. Ha valakivel flegmán viselkedtem, azt később sem találtam szimpatikusnak. Nem változik a véleményem 30 évente.
2023. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Mert 10-15 év után az már a múlt, és normális emberek udvariasan viselkednek a másikkal. Felnőnek, változnak, magukra veszik a társadalmi normákat.
2023. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Szarul néztél ki te anno is.. nem voltál velük egy ligában. Most csak udvariasságból álltak veled szóba.
2023. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

Felnőttek, elengedték a gyerekes berögződéseket, nosztalgiáznak, már túlléptek mindenen (sértettség, pletyka bármi).


Viszont ez nem flört. Nőkkel is pont így viselkednek. Idősekkel, volt tanárokkal is. Ebben a nosztalgia a lényeg.

Jó eséllyel most sem lenne esélyed náluk.

2023. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!