Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinglik, hogy bírjátok szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, hogy bírjátok szex nélkül?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottunk a férfival, akit a nagy ő-nek hittem, és már most teljesen kivagyok. Nagyon hiányzik a szex. Ő volt az első párom, akivel igazán jó volt a szex...de úgy istenigazán. Iszonyatosan kívántuk egymást mindig, nagyon szenvedélyesek voltak a szeretkezéseink. Minden találkozónk alkalmával 3-4-5x egymásnak estünk. Eddig lehúzott a kapcsolat gyászolása, de az elmúlt napokban folyton a képzeletembe férkőzik, milyen volt vele a szex és erről fantáziálok. Gondoltam, most tartok egy kis szünetet és egyedül leszek egy darabig, de már most érzem, hogy ez így nem fog menni, nem fogom bírni szex nélkül. Az, hogy magának csinálja az ember, szerintem más, nekem az nem elég. Viszont én nem tudok lefeküdni olyannal, akihez nem vonzódom úgy igazán...és nálam nagyon ritka, hogy vonzódom bárkihez is...ha meg vonzódom valakihez és szexelünk, elkezdek többet érezni, akkor már nem lesz elég a szex. Ördögi kör. Ti hogy oldjátok meg az ilyen szingli időszakokat?

29/N

Kérlek írjatok nemet és kort is.


2023. ápr. 28. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

Én házas vagyok régóta.

De a feleség évek óta passzív.

Így olyan mintha szingli lennék mert itthon semmi intimitás nincs.

Így kénytelen vagyok máshogy megoldani.

Ezért keresgélek szeretőt hol több hol kevesebb sikerrel.

40es ffi

2023. ápr. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Én könnyen. Párom mellett folyamatos visszatérő gyulladásaim lettek. Felfázásos is egyben. Szakítás óta is orvostol orvosig rohangálok egyik antibiotikum a másik után hogy egyszer végre ki legyek kezelve.

Addig le se bírnék senkivel feküdni mert fájna.

Én örülök hogy vége a kínzásomnak, a szakítással még nem épültem fel de annak is örülök így, hogy nem károsít senki, és van esélyem kigyógyulni.

2023. ápr. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Gyertek hozzám, vastag farkam van, és fizetnék is
2023. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon jol.

43N

2023. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Keservesen, de meg lehet szokni.

F-47.

2023. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én 26F vagyok, és még szűz, alighanem egy kamaszkorból származó pszichés probléma miatt.


Az életem eddigi részében nagyrészt nem kerestem a lehetőségeket az ismerkedésre és/vagy szexre, illetve, ha igen, azt sem eléggé intenzíven. Így hát megvagyok, megszoktam ezt az állapotot. Ettől függetlenül időről időre nagyon hiányzik (igen, annak is hiányozhat a szex, aki még nem szexelt).

2023. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Van szex ha keresek… 30/F
2023. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

1-essel értek egyet én se vagyok egy ilyen szex függő.

Havi 2-3 nekem bőven elég. Ezeket elintézem magamnak.


Egyébként meg tök jó, hogy senki sincs a nyakamon.

A munkán kívül azt csinálok, amit akarok és senki nem ugat bele az életembe.

2023. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
27/N szűz vagyok, megoldom magamnak, de neha nehéz. Nem a szex hiánya miatt, hanem mert jó lenne egy társ. :(
2023. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!