Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljem el, hogy olyanokat vonzzak, akik nem tudnak engem megszeretni? Hogy kerüljem el?

Figyelt kérdés

Eddig egy kapcsolatom volt, amiben nem szerettek igazán. Szerettek, de egy ponton túl nem volt oda értem a másik, nem volt belém szerelmes. Akkor azt elfogadtam, én sem voltam annyira szerelmes, könnyebben elengedtem. Pár hónappal ezelőtt ismerkedtem valakivel aki az elején odavolt értem, de nem lett belém szerelmes, nem alakult ki benne az aminek kellett volna, így akármennyire is kedvelt, elengedtük egymást. Sokat gondolkodtam a történteken, emlékszek mennyire nem esett jól neki hogy puszit adtam az arcára, vagy mikor 5 napot együtt voltunk, kétszer megmertem ölelni, és éreztem mennyire nem esik neki jól…vagy tényleg sok volt, hogyha nem voltam valakivel együtt megmertem ölelni? Kétszer? Sose toltam túl, sőt volt hogy rámszólt a másik hogy miért dobog ennyire a szívem csók közben? Tehát mindig le volt rombolva bennem minden…


Szóval mindenkinek adtam elég teret, nem fojtottam meg őket, őszinték lehettek velem és magukat adhatták. Már nem tudom hanyadik alkalommal érzem, hogy valahogy mindig olyat választok tudat alatt akinél érzem hogy nem fog tudni engem szeretni. A srácok egyébként egy indokot se tudtak mondani hogy mi hiányzott belőlem, sőt, általában mindig vagy a szex, vagy a többi lelki rész velem volt a legjobb.

Kezd elegem lenni hogy mindig kevés vagyok, hogy azt látom mások megcsalás után már egyből párt találnak, az én ölelésem vagy minimális szimpátia kifejezésem egy idő után teher a másiknak…ezekkel borzasztó már megkűzdenem, mert tudom hogy nem vagyok “sok”, de mégis miért ilyeneket vonzok? Hogyan kerüljem el ezt? Egyszerűen csak szeretném ha engem is szeretne valaki…nem vagyok csúnya, sokan ismernek, nem ilyesmikkel vagy személyiséggel van a probléma

Csak azt nem értem, én miért nem érdemlem meg hogy szeressenek?


Nem először történik hogy nem tudnak megszeretni úgy, ahogy kéne..

A választásaimban érzem a problémát, lehet rég ki kéne farolnom egy adott ismerkedésből, más meg aki nekem nem tetszik, a csillagokat lehozná nekem



2023. ápr. 30. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

"miért dobog ennyire a szívem csók közben?"


Legközelebb válaszold neki azt hogy azért mert közben az egyik srácra gondoltál az edzőteremből. Biztos kicsit ledöbben.

2023. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huszas éveim elején vagyok, de ez nem releváns
2023. ápr. 30. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
De igen, nekem az. Csak nem a kérdésed szempontjából.
2023. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Nőként egyszerű dolgod van, csak nyiss az emberek felé. Ha pedig 100 random férfiból csak nagyon kevés jön be, akkor kérdezd meg a miértjét önmagadtól, áss a mélyére, hogy mik azok a külső jegyek, amik vonzanak. Mik taszítanak.


Illetve belsőleg ugyanez.

2023. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, de nem vagy szép sem.
2023. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!