Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak ilyen nők tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen nők tinderen mostanában?

Figyelt kérdés

A telt nőket szeretem: 165-175 cm közötti magasság, súlyra 80-120 kg között és 20-26 éves korosztály. 3 éve tindereztem utoljára, és akkor szörnyen ritka volt egy ilyen lány, aki mellé még igényes is, szép arcú is volt. Igénytelenebb, csúnyácskább lányokból azért akadt nagyobb méretű, de belőlük sem volt igazán sok.

Most mi a helyzet?


2023. máj. 1. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
En Bumble-rol talalkoztam ilyen lannyal mostanaban, de csak a baj volt vele.
2023. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. máj. 1. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti sok ilyen lány van Tinderen, csak évekkel ezelőtti, vékonyabb kori képekkel vannak fent, vagy csak arcosakkal :D Abból kiindulva, hogy a sportos pasik közül is 5-ből 4 kövérebb élőben, mint a képeiken, biztos vagyok benne, hogy a nők között is rengeteg ilyen kamu van.
2023. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Nagyon szorongo tipus volt + volt egy csomo felelme. Nagyon problemasnak tunt, akihez rengeteg turelem kellett volna.
2023. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!