Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy a férfinek legyen xy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a férfinek legyen xy évesen párkapcsolata az társadalmi elvárás?

Figyelt kérdés
Miért van ha egy 30 pluszus férfit a munkahelyen állandóan ezzel piszkálnak hogy még nincs nője? Meg van aki azt mondja akkor a fiukat szereti? Stb Mi van akkor ha valaki teljesen jól elvan egyedül? Nem nézz ki megfelelően a társkereséshez és ezért úgy döntött más dolgokat tart fontosabbnak és próbál boldog lenni egyedül?
2023. máj. 2. 06:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Csak szórakozásból csesztetnek, vagy unalomból vagy mert nem tudnak mást mondani.


amúgy mindenki magasról lesz@rja, hogy melyik férfinek van és melyiknek nincs nője

2023. máj. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem az, dehogy is.
2023. máj. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszel az òvodàra,sulira? Na ez már ott is észrevehető hogy aki kilóg a sorból pl kancsal,csàmpa , esetleg fogyi abba tuti belekötnek cikizik stb.. Az emberi természet sajnos ilyen. Én is életem 98%-àt nő nélkül töltöttem kb.. viszont aki meg evvel húz azt meg ismerem annyira higy visszavàgjak neki.. Hidd el mindenkinek van gyengepontja na ilyenkor jól oda kell vàgni és nem mevetnek ki legközelebb
2023. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Én azt ajánlom, hogy ne reagálj a kotekedesre, vagy mint írta a 3-as vágj vissza ott ahol tudod, hogy fáj nekik. Mást nem tehetsz.
2023. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én sose kérdezek senkitől ilyen magánjellegű dolgot. És amúgy ez több éve elő bukkan náluk időnként. Van olyan aki már 6 évvel ezelőtt is ezzel jött. Amúgy az időközben volt csajom rövid ideig. De az mindegy ezeknek.
2023. máj. 2. 08:25
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mindegy, mert kiszúrták, hogy szerintük lúzer vagy, akinek nem lesz barátnője soha és aki nem áll ki maga mellett soha! Ezen csak úgy tudsz változtatni, hogy nem veszed őket figyelembe, vagy visszavágsz.
2023. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen utolsó szerintem is ez a helyzet. Látják hogy kövérkés vagyok, olyan aki kerüli a konfliktust mindenkivel…. Ezek meg bunkók és pont ilyet keresnek biztatásra. Lehet a saját nyomorúságos életüket akarjàk valakin kitölteni.
2023. máj. 2. 08:32
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Visszavágós dumák íme:

Mondják:

1. Miért nincs barátnőd?

Kéne lenni?

2. Én ilyen koromban már házas/gyerekes apa voltam.

Ami késik, nem múlik.

Ha más beszólás ér, válasz: Az te vagy, én meg én vagyok.

Remélem segítettem.

2023. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, társadalami elvárás.

2. Tudják ők hogy szarul nézel ki és emiatt nem megy a csajozás, pont ezért piszkálnak.

2023. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 NTBS ***** válasza:
100%
Igen erős a társadalmi nyomás ezen a téren.
2023. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!