Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes incelek miért állítják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért állítják, hogy az incel probléma társadalmi szintű, vagy legalábbis az lesz majd a közeljövőben?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat olvasom ezen az oldalon, de nem értem hogy mikre alapozzák ezt a feltevésüket. Szerintem eleve ott kezdődik a hiba, hogy nem látom ez miért lenne társadalmi szintű... mert néhány fórum hozzászólás még nem jelenség vagy társadalmi probléma.


Vagy ti hogy látjátok ezt az egészet? Valóban lehet alapja ennek az incel elméletnek, vagy ez is egy olyan légből kapott dolog?



2021. nov. 8. 14:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
20%
azért lehet társadalmi szintű, mert egyre többen tartoznak az incel csoportba
2021. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
25%
Az lesz, ha egy incel végre ki mer állni a net háta mögül:)
2021. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

1


Tehát ebben az egyre többen csoportba nők is beletartoznak?

De esetleg egy komoly statisztika, felmérés erről?

2021. nov. 8. 14:31
 4/37 anonim ***** válasza:
92%

Nem nevezném incel problémának, inkább általános jelenség a fiatalabb korosztályra.


Az én gyerekkoromban (29 vagyok) még nem volt elterjedt az internet annyira, sokat találkoztunk és "bandáztunk" személyesen. Ma már az interakciók többségét iskolán kívül discordon, messengeren, redditten, stb. intézik a fiatalok és nehezebben tudnak személyesen kapcsolatot létesíteni azokkal, akikkel alapból nincsenek együtt iskolában.


Ez a jelenség az ismerkedésre is rányomja a bélyegét, mert amíg személyes kontakt nélkül kell chatelni nincs baj, aztán amikor a személyes találkozóig jutnak suták lesznek a fiúk. A lányok hozzászoknak, hogy egy nap akár több tucat üzenetet is kapnak és kialakul egyfajta "kelendő vagyok, ennél jobbat is kaphatok" érzés.


Ez csak az én személyes meglátásom. Évek óta házas vagyok, nincs konkrét tapasztalatom a jelenlegi világban, mindenki ehhez mérten értékelje a hasznosságát.

2021. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
Nincs alapja. Az egészet csak azok a lúzerek találták ki, akik képtelenek kimozdulni, azt hiszik, mindent a tinder-matchek alapján kell mérni (miközben a társkeresők jelentős része nincs is a tinderen...), és egyszerűbbnek tartják mások (pl a nők, a társadalom, stb) hibáztatását, mint hogy magukba nézzenek és változtassanak, ha kell.
2021. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
nem ismered a kút alján ülő béka történetét?
2021. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
14%

nem muszáj hinni nekem (# 1), de keressetek rá, hogy hány egyedülálló, stb. férfi van, ha érdekel


meg 15 éve még nem volt tele ezzel a net

2021. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

#7: attól, hogy "tele van vele a net", még nem lesz igazabb.

Válás, megcsalás, melegek stb... 15 éve ezekből is sokkal kevesebb volt a neten... ettől még nem változott jelentősen semmi, csak szimplán nagyobb a publicitás. Attól, hogy pár incel teleköpködi pl a gyk-t a hülyeségeivel, még nem lesz igaz, és nem lesz elterjedt, csupán hangosak, de nincsenek sokan...

Nem kell felülni minden ostoba hype-nak.

2021. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
74%
Az ufokkal is tele a net, meg a bibliával is oszt mégse igaz egyik se
2021. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
68%
még azt is állítom, hogy a melegek közül többen felvállalják ma, mint régebben
2021. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!