Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak olyan férfiak akik nem csak szexet akarnak? Társkeresőn szinte mindegyik csak azt akarja. Másról nem is beszélnek,kérdeznek. 33 éves vagyok. Normális kapcsolatot szeretnék. Nem szexkapcsolatot.

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 13:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
74%
Melyik társkeresőn vagy fent?
2023. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
21%
Mindenhol van ilyen, én is ilyen vagyok. Olyat viszont nem nagyon fogsz találni, akinek egyáltalán nem kell szex.
2023. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz és légy türelmes!
2023. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
13%

"33 éves vagyok. Normális kapcsolatot szeretnék. Nem szexkapcsolatot"



Nesztek, "szabad" szexualitas a klasszikus, monogam parkapcsolatok helyett. Ez kellett nektek, tapsoljatok 👏👏👏👏👏👏



38F incel

2023. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
33%

Keresd magadban a hibát. Én sokat társkeresőztem és nem vagyok valami szentéletű szűz, mégis akivel randira mentem onnan, tök normális volt és ismertük már egymást valamennyire addigra. Két hosszabb (egy másfél éves és egy 4 éves) kapcsolatom is lett Tinderről. Szexeltünk kb a második randin, de nem ezen múlott.


Jól kell választani és azzal minden mehet

2023. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
16%
A jó szex alapja egy jó,tartós kapcsolatnak,ha el tudod fogadni ha nem..
2023. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
Love.hu n vannak azok akikre írtam. Tudom hogy fontos a szex. De akiket írtam férfiak őket más nem érdekel csak a szex. Sokan nem is szinglik.
2023. máj. 2. 14:11
 8/68 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy az egy olyan oldal (nem ismerem), ahol főleg szexpartnert keresnek. Próbálkozz több helyen is. Érdemes a profilképeidet is átnézni ilyen szemmel, hogy mit sugallsz magadról. A legtöbb oldalon be lehet állítani, hogy milyen típusú kapcsolatot keresel. Így, ha beállítod, hogy normális kapcsolat, nagy eséllyel nem írnak rád szexpartner keresők. Persze még így is jut ilyen is bőven, ezeket meg el kell hajtani.
2023. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
11%
A nőknek meg az egzisztencia fontos, aztán szex...üdv a degenerált világban, ahol a jólét, majd az élvezet számít, többé más semmi;)
2023. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Nem, ott minden féle kapcsolatot keresnek. De a legtöbben akik írnak más témát "nem tudnak" csak a szex..
2023. máj. 2. 14:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!