Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, nektek imponáló ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek imponáló ha egy férfi még szűz?

Figyelt kérdés

Nekem egyértelműen az, ha a lány igen, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok a fiúkról.


20 éves egyetemista vagyok egyébként. Sportos, izmos, lányok szerint helyes is. Az ok, amiért szűz vagyok, az az, hogy nem vagyok hajlandó rövid távú kapcsolatokat folytatni. Ha nem olyan a nő, akivel ténylegesen hosszútávon el tudom magam képzelni, nem érdekel. Olyan férfivá akarom magam felépíteni, aki megérdemel egy gyönyörű feleséget és családot. Gyakran elképzelem álmaim feleségét, és arra gondolok, hogy milyen embert érdemelne, és én még nem vagyok annak az embernek a szintjén.


Hozzáteszem, nem másokhoz hasonlítom magam, hanem ahhoz az emberhez, aki lehetnék. Úgy érzem, hogy jó úton haladok ez ügyben. Sokat teszek azért, hogy minden nap valamivel jobb legyek, mint tegnap voltam. Többek között, emiatt sem görcsölök a barátnő témán (sosem tettem), mivel úgy gondolom, hogy ennek meglesz a gyümölcse, lesz egy olyan lány hamarosan az életemben, akit megérdemel engem/akit én is megérdemlek.


Ui.: Nem vagyok vallásos, csak eltökélt és tántoríthatatlan.



2023. máj. 5. 22:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%
Engem lelohaszt, szeretem a tapasztalt pasikat.
2023. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%

Az imponál, ha valaki normális életet próbál élni, és a korához mérten viselkedik. Azzal nem tudok azonosulni, ha valaki egy hóbortból megakasztja a felnőtté válásának egy szakaszát.


Maximum el tudnám nézni, ha egy számomra szimpatikus férfi akaratán kívül nem feküdt még le senkivel, viszont az semmiképp sem imponál, ha a szüzessége része a személyiségének.


Egyébként őszintén, irónia nélkül sok sikert a "tökéletes feleség" megtalálásához, viszont biztos ami biztos, készítsd fel magad arra is, hogy az élet messze nem olyan egyszerű, hogy "sikerült jónak maradnom, szóval megkapom a jutalmamat (egy tökéletes emberi lényt!!!) és onnantól minden jó lesz örökre!"

2023. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%
Nem kezdenék ki egy szűz pasival mivel nem szeretném én "betanítani".
2023. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es. A szüzesség nem része a személyiségemnek. Nem mintha magyarázkodnom kéne, de az csak azért szerepel a kérdésem címében, hogy jobban felkeltse az emberek érdeklődését a valódi mondani valóm. Bár már rájöttem, hogy nem volt jó ötlet, mert az ilyen egybites válaszolók mint az első sorjában fognak jönni, akik csak a címet olvasták el.


Köszönöm a jókívánságot egyébként!

2023. máj. 5. 22:43
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Az ideologia bosszantobb mogotte, mint maga a szaraz teny.
2023. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
2023. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Ez a videó mi már xd


Jót röhögtem.


Azt nem mondtam, hogy nem csókolóztam, vagy, hogy nem volt orál. Csak szűz vagyok. :)


Érdekes egyébként, hogy ennyire hasznavehetetlen ez az oldal. Értelmes választ nehezére esik írni az embereknek, de ideböfögni baromságokat... Az nagyon megy.

2023. máj. 5. 23:31
 8/33 anonim ***** válasza:
94%

Számomra semleges. A férfiak szüzessége nincsen agyonszexualizálva, így a nők számára ritkán imponáló. Fordított esetben az, mert a női szüzesség túl van szexualizálva, sokak számára fétis is.

Nálam személy szerint nem indulna hátrányból, számomra érdektelen hogy volt-e előttem partnere, önmagában csak a szüzesség nem red flag. Ezzel együtt nem tekintek rá értékként vagy különlegességként sem, én úgy definiálnám mint egy állapotot inkább.

2023. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommentet 8-as!
2023. máj. 5. 23:35
 10/33 A kérdező kommentje:

Zárójelben megjegyzem, hogy honnan veszitek, hogy aki szűz az tapasztalatlan is? Nem is ismertek, csak ítélkeztek.


Tipikusan a hozzátok hasonlóakat kerülöm.

2023. máj. 5. 23:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!