Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak lányoktól kérdezem 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányoktól kérdezem 40-es fiatalos pasiként tetszenek a 18 év körüli csajok. Ilyen idős lányoknál gáz, ha probálkozok vagy imponálna nektek? Összejönétek ilyen idős pasival?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi

2018. ápr. 18. 22:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Én összejönék. 18L
2018. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nincs apakomplexusom.. Túl öreg, nem kéne

19/N

2018. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
Biztosan nem. Kapuzárási válságra sportkocsi kell, vagy pszichológus, nem én, mint gyógyír az unalomba fulladt életére bárkinek. Legalább velem egyidős, vagy fiatalabb gyerekek is vannak? 😃
2018. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
30 éves vagyok, de még így is határeset lennél nálam. 18 évesen nekem a 40 évesek nagyon öregnek tűntek már (41 volt az apám ekkor), és biztosíthatlak, hogy a legtöbb 18 éves így van ezzel. Szóval a kérdésedre válaszolva: igen, gáz. Jó esetben röhejes, rosszabb esetben fenyegető lenne a próbálkozásod.
2018. ápr. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Noir76 válasza:
72%
Én ugyan már nő vagyok, nem lány. De voltam lány. És emlekszem arra, mikor közel 18 êvesen, érettségi előtt a lépcsőházban, szemétlevitel alkalmával a hazafelé jövő szomszéd pasas átölelte a derekam és lesmárolt. Azt hiszem, 38 éves volt. Rátapostam a lábára erővel és ellöktem. Visszaszaladtam a lakásba és remegtem az undortól. Pedig nem volt csúnya a pasas, sem koszos, ápolatlan. Még jó megjelenésűnek is mondanám. De akkor is egy pedofilnak gondoltam és kivert tőle az undor. Édesapám akkor volt 42 talán. Hazajött, rámnézett, megkérdezte, mi történt. Elmondtam természetesen. Apám lerohant a szomszéd pasashoz és rommá verte. Hallottam, ahogy undorító pedofil féregnek nevezte. Ezt csak azért írom, mert egy ilyen korú lánynak jobb esetben még vannak támogató szülei, akik nem biztos, hogy elnézik a korodat, mégha a lányuk önmaga választott is.
2018. ápr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
35%
Ha olyan fiatalos vagy, ne áruld el a korodat, csak azután, miután megdugtad a lányt.
2018. ápr. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%
Biztos, hogy nem! És elég kiábrándító, visszataszító, hogy fiatal lányokra csorgatod a nyálad, és nem vagy elég érett, hogy korban hozzád illő nőt válassz.
2018. ápr. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
38%
Lányok ilyenkor gondoljatok Vajna Timikére,mert mindig van az a pénz. :D
2018. ápr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
Jézus, nem.
2018. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%

Én csak azt nem értem ha te 40 évesen fiatalos, jóképű pasas vagy, akkor miért 18 évesek után kuncsorogsz? Az ilyen 40 éves pasik mindig foglaltak, mindig van egy feleség, vagy hűséges barátnő.

Nekem tuti nem kéne 18 évesen. Apámmal egyidős.

18/L

2018. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!