Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, titeket felháborítana,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket felháborítana, ha a pasi akivel randiztok, többet költene a hobbijára, mint rátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk csak egy kávéra vagy pohár borra hívna meg titeket első vagy második randin, de közben elmesélné, hogy most vett egy új objektívet a fényképezőjére. És mikor lecsekkolnátok neten, látnátok, hogy a cucc százezer forint felett van.

2023. máj. 7. 07:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

De rád költhetné,igaz cukorfalat ?

Az nem volna baj,sőt szupcsi lávcsi lenne és lehetne dicsekedni a csajsziknak ezzel...

2023. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan lecsekkolni az ilyet, főleg a második randis összehasonlítás! Beteg vagy!
2023. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz azért már nagyon elvetemültnek kell lenni, hogy csak azért rákeress arra a tárgyra, amiről a másik beszél hobbija kapcsán, hogy kiderítsd mennyibe kerül :D


Egyébként meg bármely hobbira a világ minden pénzét el lehet költeni, nem az összeg számít, hanem az arányok.


Ha nekem 500e a fizetésem, és átlag 300e-ből megélek, akkor évente 2-3 60-80e Ft-os cintányér, vagy egy komolyabb, 3-400e Ft-os duplázó (ami aztán sok évig fog szolgálni) nem is olyan vészes a fizetésemhez képest, hiszen nem okoz "költségvetési hiányt", csak annyival kevesebbet tudok félrerakni.


Ha viszont 250e a fizetésem, ebből 150e az albi mindennel együtt, akkor egy 60e Ft-os cintányér kigazdálkodása hónapokig tart, és bizony hiányt okoz, mert ha elromlik a mosógépem, akkor a cintányérra elköltött lovetta hiánya igen érzékenyen fog érinteni. Ebben az esetben ez a cintányér valóban észszerűtlenül drága.



Ettől függetlenül - ha te a nő vagy és nem trollkérdés ez az egész - az, hogy te gondolatban már az ő pénzét költöd magadra meglehetősen taszító viselkedés.

2023. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi a fizetése és mennyire engedhetné meg magának. Meg persze mindene megvan vagy elszórja.

Tehát ha van 2 milliós fizetése, saját lakása meg kis autója miért ne engedhetne meg egy 200 ezres obit? De ha 80 ezer, mert mekis diák akkor valóban költhetné "hasznosabb" dolgokra. Mondjuk jogsi, tanulmányai vagy spórolni.

De amúgy nem lenne sok közöm hozzá. Ameddig nem élünk együtt vagy tervezünk közös jövőt felőlem kuka gyűjteménye is lehet.

2023. máj. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Embertől függ ez szerintem. Anno az exem nagyon kiakadt, hogy vettem egy gitárt, pedig egy viszonylag olcsó modellt választottam (100 ezer ft). Szóval neki az nagyon fájt, hogy nem rá költöttem, meg hogy neki nem vettem drága ajándékokat.

Viszont ez EGYSZERI kiadás volt és azóta is boldogan használom a gitárt és sok örömet okoz nekem. Az exemről már egyik sem mondható el.

Amúgy egyetértek az előttem hozzászólóval, nem mindegy a fizetésed mekkora részét viszi el a dolog. Viszont szerintem alacsony bérből is ki lehet gazdálkodni a dolgokat, csak nyilván tovább tart összegyűjteni a pénzt.

2023. máj. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nem várnám el, hogy rám költsön.
2023. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"És mikor lecsekkolnátok neten"

??

Rá se keresnék, mert nem érdekel. Ha fotós lennék én is, akkor biztosan mondana ez nekem valamit, de így nem.

De ha mondjuk a saját hobbimat veszem és azt mondja, hogy 25 ezerért vett timpani verőt, miközben engem egy 800 forintos kávéra hív meg, az sem érdekelne...

2023. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amíg kialakulóban van egy kapcsolat addig ennek nincs jelentősège.

Ha komolyabbá válik, akkor azért már érdemes ezekre odafigyelni, mert ez akár sértő is lehet, meg bunkóság.

Nekem mondjuk lesülne a pofámról a bőr, ha a barátnőmnek vennék egy olcsó kínai edzőcipőt, de magamnak meg vennék mondjuk egy 100 ezer ft-os Darts táblàt, és dobálóznék otthon mint egy félkegyelmű.

Én biztosan elsüllyednék a szégyentől. Valószínüleg tükörbe se mernék nézni. Micsoda patkány lennék, hogy az ő kis lábikójára egy műanyag szart húznèk.

Ha szeret valakit az ember, akkor ő a legfontosabb mindenben.

2023. máj. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!