Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam a nők tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a nők tudtára, hogy van 30 millió forint megtakarítás a számlámon?

Figyelt kérdés
2023. máj. 8. 08:40
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom...mi emberek általában a kommunikációnak ezt a szofisztikált metódusát szoktuk használni, úgynevezett "beszéd". Jó persze ha bemész gettóba vagy ki a putriba...vagy esetleg csak visszanézel egy archív Monika show epizódot, rájössz, hogy közülünk sem mindenki van megfelelően felszerelve mentálisan, hogy képes legyen rá...bár azok nem is számítanak igazán embernek...
2023. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
32%

A nők sajnos önmagában erre nem gerjednek, mert ha ezt mondanád, akkor csak a nagyon-nagyon aranyásók vonzódnának hozzád.


Költeni kell belőle. Saját szép ingatlan, autó, nyaralások, szép ruhák, drága helyeken zabálás, hasonlók.

2023. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
61%
Ez nagyon fika összeg ha pénzzel akarsz csajozni. Nézd meg hétköznapi emberek pl egy DJ - sterbinszky , 50 milliós mercivel jár. 30 milliót más autóra elkölt 2 évente nem ez az összes félre tett pénze!
2023. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
71%
Semmi köze hozzá, úgyhogy sehogy.
2023. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

3.Igen tudom az itteni női trollok szerint nettó 10 millió 2 tömb-ház amit birtokol a pasi és 10db Ferrari is "csak" alap egy pasitól...


(kicsit túloztam)

2023. máj. 8. 09:03
 6/48 anonim ***** válasza:
81%

Aranyásót akarsz kifogni? Akkor ez az összeg smafu, ha nem társul ehhez luxusélet.

Olyat akarsz kifogni, aki kicsalja belőled a pénzt? Akkor nyugodtan mondd el nyíltan, valakinek biztos lesz egy-két ötlete.

Egy normális nővel szeretnéd tudatni, hogy gondolsz a jövőre, ezért nem elherdálod a pénzt és stabil az egzisztenciád, és nem egy léhűtő szházi vagy, akit neki kell majd eltartania? Akkor csak mondd meg, ha ilyesmire terelődik a téma, hogy évek óta keményen dolgozol, és mindig is odafigyeltél arra, hogy minden hónapban félretegyél akármire. Hogy mennyit, ahhoz semmi köze és nem is fogja érdekelni.

2023. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy. Én se árulnám el, mennyi megtakarításom van. Mi köze van hozzá?...

39N

2023. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
60%

"akkor csak a nagyon-nagyon aranyásók vonzódnának hozzád."


30 millióra? 😁😆😅

2023. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
63%

Szerinted ez egy normális mentalitású nőnek lényeg? "hírérték"? Ettől többnek fog látni téged? Szerintem inkább kevesebbnek, mert értelmes, és normális embernek lényegtelen mi van a saját számládom a személyedet illetően, ellenben felfeded simán magad, hogy mennyire gyengén gondolkozol, és mi a lelye nálad-a gondolkozásmódódban a pénznek.


Értelmes ember ilyenkor egy ilyen eset közben még kettőt lép vissza felé, nem hogy előre lépne egyet is.

2023. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy. Ha már komoly szándékaitok vannak, közös jövőt terveztek, akkor elmondhatod.

N

2023. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!