Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ázsiai férfiak jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ázsiai férfiak jönnek be, akkor érdemes lenne célzottan ázsiait keresnem magamnak?

Figyelt kérdés
Természetesen személyiség a legfontosabb, viszont mindig is nagyon tetszettek az ázsiai férfiak. Nincs még velük tapasztalatom és egyre inkább vágyom egy ilyen férfira, valamiért nagyon vonzónak tartom őket. Érdemes lenne direkt ezt a típust keresnem?

2023. máj. 8. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hajrá, sok sikert!
2023. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ingeles ***** válasza:
100%
Amíg nem próbálod ki, biztos érdekelni fog, szóval csináld, de... szerintem végül olyan pasinál állapodj meg, aki nem a rasszával vagy a külsejével fogott meg, hanem azzal, amilyen ember. Akkor kéz a kézben lehet menni az öregkorba :)
2023. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Azért tisztázd magadban: a sorozatok beli ázsiai férfiak tetszenek, vagy a valós, átszabatlan fazonok? mert nem mindegy:D
2023. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Az utolsó eltalálta amire én is gondoltam!
2023. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az ázsiai sorozatokat. Egyszerűen sok helyes ázsiai pasit szoktam látni az utcán és nagyon tetszenek.
2023. máj. 8. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
5 Fogalmad nincs a valóságról:DD
2023. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha felétek sok helyes ázsiai járkál, akkor hajrá, próbálj velük ismerkedni, hátha összejön. Alapvetően nekem is sok ázsiai színész bejön, de akiket látok itthon ők azért nem úgy néznek ki. Az meg a másik, hogy magyarul nem nagyon beszélnek, angolul meg még annyira sem.
2023. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

40 millio incel van Kinaban, vagyis nem a repertoire a gond :)



38F incel

2023. máj. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%
Sok volt az anime..
2023. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szereted a sárgarépát?
2023. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!