Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még esélyem a történtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem a történtek után?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje nagyon tetszik egy nő, akivel ugyanannál a cégnél dolgozunk, csak más részlegen. A karácsonyi bulin táncoltam is vele, úgy tűnt, hogy kölcsönös a szimpátia. Sajnos, a buli során rendesen felöntöttem a garatra. Utána többször is táncolni akartam vele, immáron részegen. Annak ellenére, hogy ő nem akarta. Nem is emlékeztem erre. Az azóta eltelt időszakban nem foglalkoztam vele vagy más nőkkel. Egyéb elfoglaltságaim miatt hanyagoltam a dolgot. A napokban elkezdtem vele beszélni. Végre személyesen, majd online is. Tudni kell róla, hogy külföldi és nagyon visszahúzódó. Randira hívtam, de korrekt módon nemet mondott. És meg is indokolta, hogy a bulin számára már túlságosan részeg voltam. Nincs benne harag irántam és szimpatikus vagyok számára férfiként is, de nem tud attól elvonatkoztatni, hogy milyen részeg voltam és nem tudná magát komfortosan érezni a társaságomban... Mit tehetnék, hogy legalább egy randira esélyt adjon? Én tényleg nagyon szeretném, ha ő lenne a párom és megmutatnám, hogy nem olyan ember vagyok, nincs mitől tartania. Ő lenne számomra az első külföldi nő, akitől érdemben kapcsolatot szeretnék.

2023. máj. 10. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Na jó, mivel van egy kis időm, leírom, hol szúrtad el.


Na most, tetszett a csaj, táncoltál vele. Te is elsőre szimpi voltál neki. Na ilyenkor, első alkalommal alap, hogy nem isszuk le magunkat. Mérsékelt ivás belefér, de ezzel indítani, hogy full részeg vagy, elég gáz.


Szóval vagy nem kellett volna ennyit inni, vagy ha már lecsúszott a garatra nem kellett volna odamenni hozzá. Amikor részegen odamentél hozzá, na ott vágtad el magad nála, ezért nem akart veled táncolni.


Innentől már csak rontottál a helyzeten, amikor erőltetted a táncot. Nyomulós voltál, ami szintén red flag egy nő szemében, ezt sikerült tetézni azzal hogy részegen nyomultál, ami meg kb dupla red flag.


Tudod ez nem olyan, amikor egy nő már a párod több éve, és elmentek közösen bulizni, aztán felöntesz a garatra, de nem gáz, mert a nőd tudja, hogy egyszeri alkalom volt, de amúgy nem ilyen vagy.

Ez az első alkalom volt, ahol igenis a legjobb formádat kell hozni. Szóval a csajnak ez kellemetlen volt, ciki volt. Feszengve érezte magát. Az első benyomása ez volt rólad, nem pedig egy kellemes élmény. Ez benne marad örökre, nem tudsz mit kezdeni vele.


Később írkáltál vele, oké, de addigra ez már veszett fejsze nyele volt rég. A csaj amúgy szerintem nagyon korrekt volt, mert elég szépen megindokolta, miért nem szeretne randira menni veled.


Igazából tényleg teljes indoklást kaptál tőle, ami nagyon ritka, és amiből legalább tudsz tanulni, hogy legközelebb, ha bejön egy csaj, ne matt részegen akarj flörtölni vele.


De ezt a nőt tényleg elfelejtheted, ez a rossz érzés tényleg ott lesz benne, és ha az első benyomás ennyire rossz, akkor ott nincs mit tenni. Szóval a tanulság: vagy csajozz, vagy rúgj be, de a kettőt egyszerre soha

2023. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a részletes választ. Sokra megyek már vele, hogy tanuljak belőle. Nagyon régen nem tetszett nő ennyire. Ritkaság esetemben. Ki tudja, hogy mikor lesz hasonló eset... Már két napja kész ideg vagyok...
2023. máj. 10. 20:37
 13/15 anonim ***** válasza:
34%
Akkor szép a magyar, ha részeg…
2023. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%

Az is lehet vmi terrorista az apja es jómodorra van nevelve a lánya, jómodorú réteghez, es lenne is következménye ha ilyenekkel ismerkedne, vagy lehet híből vagy bármi, de hogy a kultúrájukba szerintem ez az egész buli nem fért bele, csak len volt mert céges és kimondatlanulnkötelezők az ilyen bulik.

Más kultúra. Engedd el. Udvarias es talán kicsit naiv, de "szent"férfik valók hozzá

2023. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jav

Vagy lehet hívők

2023. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!