Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még esélyem a történtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem a történtek után?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje nagyon tetszik egy nő, akivel ugyanannál a cégnél dolgozunk, csak más részlegen. A karácsonyi bulin táncoltam is vele, úgy tűnt, hogy kölcsönös a szimpátia. Sajnos, a buli során rendesen felöntöttem a garatra. Utána többször is táncolni akartam vele, immáron részegen. Annak ellenére, hogy ő nem akarta. Nem is emlékeztem erre. Az azóta eltelt időszakban nem foglalkoztam vele vagy más nőkkel. Egyéb elfoglaltságaim miatt hanyagoltam a dolgot. A napokban elkezdtem vele beszélni. Végre személyesen, majd online is. Tudni kell róla, hogy külföldi és nagyon visszahúzódó. Randira hívtam, de korrekt módon nemet mondott. És meg is indokolta, hogy a bulin számára már túlságosan részeg voltam. Nincs benne harag irántam és szimpatikus vagyok számára férfiként is, de nem tud attól elvonatkoztatni, hogy milyen részeg voltam és nem tudná magát komfortosan érezni a társaságomban... Mit tehetnék, hogy legalább egy randira esélyt adjon? Én tényleg nagyon szeretném, ha ő lenne a párom és megmutatnám, hogy nem olyan ember vagyok, nincs mitől tartania. Ő lenne számomra az első külföldi nő, akitől érdemben kapcsolatot szeretnék.

2023. máj. 10. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Elutasitott es most mar nyomulas az egesz.
2023. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz egy méretes NEM.
2023. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Rettenetesen bánt ez a dolog, de már képtelen vagyok meg nem történtté tenni. Évek óta először éreztem így nő iránt és erre fel ezt hozom ki a helyzetből... Amióta erről beszéltünk, azóta haragszom magamra...
2023. máj. 10. 18:19
 4/15 Crisopher ***** válasza:
100%
Ez elég egyértelmű nem, ezt a nőt elfelejtheted
2023. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pont azzal lettél ellenszenves, hogy nemet mondott és ennek ellenére tovább nyomultál.

Most ugyanezt csinálod józanon. Randira hívtad, nemet mondott, te pedig ennek ellenére tovább nyomulsz.

Így csak rontani fogsz a helyzeten.

2023. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

A kulfoldi no nem kategoria. Megis, valami szigoru kultura, vagy egy europai no, aki sok embert latott beb@szva,csak inkabb urugykent hasznalja, mert amugy sincs kedve.

Oszinten. Ha valaki tetszik, egy reszegseg pedig nem az alkoholizmus bizonyiteka, nem lehet akadaly.

2023. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Kolumbiai nő, de roppant visszafogott, visszahúzódó.
2023. máj. 10. 19:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként sem kellenél neki,de így még egy nyomós érv is akad a tarsolyában.

Szerintem hagynod kéne,kár a gőzért.

2023. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy egyébként sem kellenék neki?
2023. máj. 10. 19:52
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy nem. Hidd el neki.
2023. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!