Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy roppan korai “kapuzárási pánikom” van?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, még soha nem volt barátom. Szerintem utoljára 7.osztályban egy fiú elhívott 1-2x randizni, és megfogtuk egymás kezét, de azóta semmi.

Pedig teljesen rendben van az önértékelésem, csinosnak tartom magam, egyetemista vagyok, szóval tanulok, fejlesztem magam.


A suli sok időt elvesz, a tanulás, még a barátaimmal se nagyon tudok találkozni, annyi vizsga van. Nap, mint nap ugyanazokkal az emberekkel találkozom, és ismerkedésre semmi időm, bár nem mintha lenne potenciális jelölt.

Próbáltam társkeresőn, nagyjából amiket hallottam róla, azok bejöttek, főként komolytalanok vannak fent, akikkel van, hogy még az első találkozóig (vagy beszélgetésig) se jutunk el. Természetesen tisztelet a kivételnek!!!!!!!


Nem tudom, hogy ez az én hülyeségem-e, de én például tartok attól, hogy majd az elsőhöz megyek hozzá, mert úgy érezném, hogy mi van ha lehetett volna valakivel jobb is és elszalasztottam a lehetőséget.


Nem tudom esetleg tanács, élőben hol lehetne normális emberekkel ismerkedni? Nekem az “vágyam”, hogy először barátkozzunk, lehet érezzük, hogy megvan a szikra, de csak utána alakuljon is ki bármi. Kicsit felgyorsultnak érzem a mai világot, plusz nem a legrendesebb srácokkal futok össze az életben ha eddig úgy adódott.


Nektek mikor volt az első barátotok? Le vagyok késve?

Esetleg valami javaslat, ellenjavaslat, nem tudom:)


Köszi ha elolvastad és akár írsz is!:))



2023. máj. 12. 16:00
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
24%

"Pedig teljesen rendben van az önértékelésem, csinosnak tartom magam"


Ez nagyszerű, maradjon is így még ha a valóságban a kutyának sem kellettél eddig és lehet hogy tök ronda vagy, de a szépség szubjektív és legfontosabb hogy magadat szépnek lásd! :) előbb utóbb úgyis találkozol olyannal akinek tetszel úgy ahogy vagy

2023. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Sok a pozitív visszajelzés, csak azért mertem ez leírni.
2023. máj. 12. 16:24
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 évesen lett először barátom, azóta együtt vagyunk. Alapvetően nem a férjemet kerestem akkor, de alig várom, hogy együtt öregedjünk meg. Boldog vagyok és nem érdekel milyen lenne mással, nem félek, hogy kihagyok valamit.


Nem vagy elkésve.


Élőben ismerkedtünk, egy rendezvényen találkoztunk először, aztán pár hónapig néha összeült a közös baráti körünk, így ismertem meg jobban.


22N

2023. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Üzenetekben már kapom a jobbnál jobb ajánlatokat, de ezt a posztot nem ismerkedés céljából írom.
2023. máj. 12. 17:34
 5/32 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Férfiként 22 évesen volt először barátnőm. Szerintem nem maradtál le semmiről.
2023. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
34%
Az ex csajom is így kezdte 24èves koráig senkije nem volt na utánna beindult futó szalagon adták kilincset a fèrfiak nála szinte az egész környèk vègig ment már rajta, persze èn ezt az elején nem tudtam olyan szèp mesèket mondot örültem hogy vègre találtam egy rendes nőt😂 mondanom se kell engemet is megcsalt beteg egy nő szemèly
2023. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Semmiről sem vagy le késve,nyugi. Suliban nincs senki aki be jönne?

A legtöbb korod beli szerintem ott ismerkedik.

2023. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Hát amikor megyek nap mint nap esetleg folyosón vannak srácok akiken megakad a szemem persze, de nem szaktársaim és nem is ismerem őket. Odamenni eléggé random lenne.
2023. máj. 15. 11:29
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Na, nőből vagy, azért csak tudsz küldeni jelzéseket. :-)

Kicsit hosszabban rá nézni ,rá mosolyogni..megy az utána szépen,ha

kölcsönös.

2023. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
6-os Sajnálom, hogy ez történt veled, de hogy jön ez most ide?
2023. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!