Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erkölcsileg rendjén van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsileg rendjén van egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

Senkinek nem kellett még sose, pedig életkorban a fénykorát éli (16-20 éves kor). Aki neki tetszett, az lepattintotta és zaklatásnak élte már meg a közeledését, még szexre sem kellett. Olyan pasiknak meg akik neki nem tetszettek, kellett volna, de csak szexre, vagy komoly kapcsolat után búfelejtő próbálkozásnak, B tervnek.

Egy fiú barátja viszont beleszeret, teljes szívéből oda van érte, neki párnak kellene, de a nő rondának tartja, és emiatt undorítónak ír le vele bármilyen érintkezést. Aztán mikor olyan belátásra tér hogy élni kéne azzal ha valaki végre komolyan veszi, egy idő után kidobja a pasit mint egy koszos rongyot és saját magát állítja be áldozatnak, aztán tovább várja a szexi herceget akinek ő élete szerelme.



2023. máj. 14. 20:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
Rendjén. Keress mást!
2023. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%

Ez gyakorta így van

Aki tetszik annak nem kellünk, aki nem, az meg nyomulna. A barátzónásak meg rendszerint tényleg rondák


Semmi különös. Átlagszívások.

2023. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen rendben van. Soha nem szabad(na...) méltatlan kapcsolatokba belemenni. Aki nem kell az nem kell.
2023. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
98%
Erkölcseiröl nem sokat tudtunk meg, na de ilyen szituáció is létezik. Jó hogy nem fekszik le egy olyan pasival aki nem tetszik. Viszont aki a barátját undorítónak írja le az nem igazi barát. Nekem is vannak, voltak olyan női ismerőseim, akik nem jönnek be, de sose írnám le undorítónak bármilyen érintkezést.
2023. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Miért lenne méltatlan a kapcsolat? Ki ő, hogy nem méltó hozzá a srác? Ha szép és értékes csaj lett volna, akkor nemcsak szopósribinek kellett volna még neki nem tetsző, átlagos csávóknak is és senki nem élte volna meg zaklatásnak a közeledését.


Amúgy esélyt adott a srácnak és a szakítás után beszél róla így hogy undorító volt vele a szex, azóta is kísérti ahogy felette liheg meg hogy olyan érzés volt mint a nemi erőszak hiába engedte meg neki.

Sőt, olyat is állít hogy egy alkalommal meg is erőszakolta, pedig csak annyi volt hogy a srác megbántódott hogy nagyon kívánta, egész héten várta és mégsem volt szex pedig a szerelmeinek még betegen is odadobta volna magát, meg más srácoknak a neten bugyis képeket küldözgetett a kapcsolatuk előtt. Tőle pedig megvonta a szexet. Ettől borult el.

2023. máj. 14. 21:08
 6/42 anonim ***** válasza:
98%
Milyen szépen becsomagoltad az utolsó pár sorban a nemi erőszakot. Ha megbántódott, és ráadásul a "ribi" másoknak bármikor engedte volna, sőt, még képeket is küldött a kapcsolat ELŐTT (!), akkor teljes joga van bármikor belé erőltetni a cerkapötsét, ezen információk ismeretében DEHOGY erőszak. :D
2023. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
98%
Miért kéne hogy mindenkinek legyen párja? Ha ő nem kell a neki tetszőknek, akinek meg ő tetszik attól undorodik, akkor a legjobb ha egyedül marad
2023. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
A nő teljesen rendjén van. Te nem.
2023. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
5%

Nőként mondom hogy minden normális pasit kímeljen meg magától.

1. Aki valamennyire is baratom, azt nem fogom undorítonak mondani, akkor se ha tényleg bottal se piszkálnám.


2 Akarmennyire is megharagudtam valamelyik exre, vagy bénazott az ágyban, ezt sose teregetném ki, még a legjobb barátnőimnek se!

Valamiért vele voltam, valamennyire szerettem, bármilyen is volt.

2023. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy voltam ilyen helyzetben, és nem 1x írtam az oldalon, többek között ma is. Csak nem az én válaszom triggerelt? :)
2023. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!