Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Népszerűbbé tenné a senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerűbbé tenné a senkinek sem kellő férfiakat egy incel fiúegyüttes?

Figyelt kérdés

Ugye amit a popkultúrában nyomnak, az népszerű lesz. Korábban a geekség is ciki volt, a nők kiröhögték a csávókákat, akik képregényeket olvastak vagy a Star Warson vitatkoztak, most meg mainstream sikere van a comics-kultúrának meg az SW-nak is.


Ugyanígy trendivé lehetne tenni szerintetek az inceleket is? Pl. egy fiúegyüttessel. A '90-es években is tömegek rajongtak a Backstreet Boys-ért vagy ShyGuysért, pedig nagyon tré arcok voltak benne.


Látom magam előtt, ahogy az alfahímek által kiokosított öt incel a színpadra áll, elindul a zene: "In-cel guyz, allright!" és koreográfiára eltolják a dalt a sikítozó fiatal csajok előtt:


"Jönnek az incelek, nem kellenek a chadek!

Randizzunk bébi, aztán vegyük fel a CSED-et!

Randihoz nem kell összevissza kigyúrt alak!

Bandatag incelként én jól elcsábítalak!


A sorstól nem kaptam én tuti lapátállat,

De kellesz nekem, kívánlak én mint az állat!

Te vagy a csaj akinek beindít a teste,

Randizzunk, gamerkedjünk együtt egész este!"



2023. máj. 17. 10:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
😂😂
2023. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Pár korrekció:


1. Aki kpregényt olvas, SW vagy LOTR mániás az nem geek, hanem nerd. Legyünk tisztában a fogalmakkal, oké?


2. Ha valaki a szexuális beállítottságára akar felhúzni egy brandet, az hamar az LMBTQ közösségben fog kikötni, az meg minden, csak nem mainstream popkultúra.


Az teljesen járható út, hogy egy pár incel összeáll zenekarba és igazi zenét csinálnak. De az, hogy a nemlétező szexuális életükről énekeljenek, ráadásul olyan szavakat hasnzálva, amit a népesség 98%-a nem is ért, az elég valószínűtlen, hogy bekerüljön a mainstreambe.


Énekelj a szerelemről, énekelj a szabadságról, énekelj a nyárról, a télről, az elmúlásról, a születésről, a természetről, a társadalomról, a csajokról, a bulikról... De igazából az sem baj, ha a kedvenc videójátékodról énekelsz, szubkultúrákban az ilyen is terjed, bár az sem mainstream.

Énekelj bármiről, csak ne a szexuális életedről. Az senkit sem érdekel.


Aztán ha híres zenész lettél akiért omlanak a nők, majd elmondhatod, hgoy amúgy te incel voltál. Ha már vagy valaki, akkor ha beállsz egy ügy mögé, van súlya.


Ezeket a botrányos szövegeket meg felejtsd már el. Én hiszem, hogy tudnál hasznos dolgokat csinálni ezekkel a kreatív energiákkal, ha nem erre a vergődésre fordítanád. Pl fölszedhetnél egy csajt is simán, ha akarnál. Csak úgy néz ki valamiért nem akarsz:D

2023. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Mikor beszéltél utoljára a pszichológusodal? Sürgősen keresd fel újból. Oké, hogy a kérdés trollkodás akarna lenni de ez már egy kicsit sok.
2023. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
maximum ilyen "kutyát sem érdekli" punkegyüttes lehetne belőle
2023. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg vetkőzhetnétek is :D Megvan az Alul semmi (The Full Monty, 1997)? 😏
2023. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy csak jelzem, hogy jó zenét írni, ehhez megfelelő bandát találni és befutni bőőőőőségesen sokkalta nehezebb, mint becsajozni:D
2023. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Általánosban, talán hetedikesek voltunk, az egyik tanárnőnk fia "híres" lett, beválogatták egy fiúbandába. Ő idősebb volt, 17-18. Ez 2000-es évek eleje. Azelőtt lenyalt hajú pattanásos nyomigyerek volt, utána felnyalt hajú pattanásos nyomigyerek lett ámerikáiás névvel. Sokkal többen rászálltak a "hírnév" után, de nem jó értelemben, hülyére röhögte magát mindenki.
2023. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Már van ilyen banda, úgy hívják hogy radiohead.
2023. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
A fiúbandák azért lehettek sikeresek, mert jól néztek ki. Jól mutattak a magazinokban, sok posztert, pólót meg miegyebet el lehetett adni az arcukkal. Gyártottak egy két fülbemászó slágert, jellemzően szerelmi témákban. Merthogy, alapanyag nyilván volt hozzá, a kinézetük adta. 5 incel szerencsétlen mégis miről énekelne?
2023. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Én tartom, hogy 5 incelnek is van miről énekelni.. csak az ne a farkuk meg mások gyűlölete legyen.

Persze olyan fiúbandaként kár próbálkozni, ami a 90-es és 2000-es években volt, mert az valóban a külcsínről szólt és inkább celebként működtek, mint zenészként.


Ha tehetségesek vagytok, hajrá. Aztán majd kiderül tudsz-e olyan tehetségesen zenélni, mint naponta trollkérdéseket feltenni.

2023. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!