Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek az a kpop boygroupok...

Melyek az a kpop boygroupok amiket stannelni szeretnétek de még nem volt rá időtök/valahogy nem jutottatok el odáig? Illetve melyik az amit sokáig halogattatok és végül megbántátok hogy nem kezdtétek el hamarabb?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Miért csak a kpop boygroup stanre vagy kiváncsi? Aki girlgroupos az már nem is igazi kpop-os vagy mi? Valójában sokszor látom azt, h 90%ban a boygroupokat tolják agyba-főbe. Pl múltkor láttam egy posztot, h "a legjobb kpop számok esős időre", és egy darab girlgroup szám nem volt köztük. Mintha nem is léteznének komolyan. Én elsősorban girlgroup stan vagyok. Kérdező, mi a baj ezzel?
2021. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs egyáltalán bajom velük, és nem is csak a boygroup staneket tekintem kpop fannak, nem kell rögtön eltúlzott következtetést levonni egyetlen kérdésemből azért, mert te már sok ilyet láttál.


Viszont én csak boygroupokat stannelek, ezért szól a kérdés róluk, mert többet szeretnék ismerni.

Ezzel szerintem nem diszkriminálom a girlgroupokat, szimplán azért nem róluk szól a kérdés, mert én nem hallgatom őket.

2021. aug. 21. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is gg stan vagyok, de van pár bg, akiket szeretek.

Az egyetlen boygroup, akiket stan szinten szeretek az a B.A.P, mert velük kezdtem az egész kpopot:D

Akiket szeretek, de nincs kapacitásom a sok gg mellett teljesen követni:

TXT, Enhypen, Ateez, The Boyz, Verivery, Pentagon meg persze az előző generációkból EXO, Shinee, Seventeen, Monsta X

Talán majd egyszer sikerül behoznom a boygroupokat is!:)

2021. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaj de örülök hogy egyre többen ismerik a Veriveryt is! Már magyaroktól is egyre többet hallok tőlük és nagyon örülök neki, megérdemlik a figyelmet!!:3

B.A.P-től tudsz ajánlani pár zenét akár privát üzenetben?

2021. aug. 21. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok, nem tudom miért kellet lepontozni, azért mert megjegyeztem, hogy mindig minden a boygroupokról szól. Én is hallgatok boygroupokat is, persze inkább gg stan vagyok, de ettől még egy ilyen kérdés szemet szúr már bocsi.
2021. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös gondolom azért lettél lepontozva, mert az eredeti kérdésre nem adtál választ, és egy szó miatt felháborodtál, ami sokaknak nem tetszett 🤨
2021. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a txt-t és az enhypent bánom, hogy nem kezdtem el hamarabb megismerni, illetve az mcnd-t és az nct-t szeretném jobban megismerni
2021. aug. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az Ateez-t bánom, hogy nem stanneltem hamarabb de sebaj, úgy érzem még sokáig fogják kiadni a jobbnál jobb dalokat.

A Stray Kids vonzz egyre inkább, velük még csak tényleg egy hete ismerkedek. Közülük Woojin és Hyunjin tűnik zűrösnek de a banda dalai eléggé tetszenek. Mondjuk kíváncsi vagyok, milyen kilátásaik lesznek így.

2021. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
utolsó, milyen kilátásokra gondolsz?:D Hyunjin egyébként pedig nem zűrös.
2021. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!