Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek férfiként hol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfiként hol a legjobb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tudom ez nem holnap fog megtörténni, nyilván idő minden mire kialakul, de mi a legjobb módja ha a férfi rövidebb időn belül akar összejönni szép lánnyal?Hol?Online, vagy a való életben vhol?
2023. máj. 22. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Internet, utca, buli, könyvtár, BKV. Barhol szinte. De ahhoz oda is kell menni a jobb nőkhöz, nem ők fognak kezdeményezni.
2023. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oda szoktam menni nőkhöz
2023. máj. 22. 08:08
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Hát el kell járni sok helyre, majd lesz aki fel fog figyelni rád a kisugárzásod miatt.
2023. máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Kezdj el vmi sportot/ lehetoleg kuzdosport vagy ha edel kondizol de van egy olyan szemelyiseged akkor menj el masodallasba kidobonak. Imadjak a nok a securityt. En azt tudom hogy ott rengeteg not szedtem fel mikor ejszakaba dolgoztam. Netet szerintem felejtsd el mert a jobb nok napi 50 levelet kapnak kanos farokverogepektol, meg a neten levo nok tobbsege hibbant. Szemelyes ismerkedes mindig is jobb volt
2023. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Interneten, bulikban, parkban, utcán
2023. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan, szep not, problemaktol mentesen. Ebbol legalabb 1, de lehet 2 sem jon ossze konnyeden. Az ilyenekhez neked is hasonlo nivot kene felmutatnod, es meg akkor is zsakbamacska lesz a szemelyisege. Szerintem te sose fogsz becsajozni ilyen hozzaallassal.
2023. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Net
2023. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!