Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintete mi a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintete mi a legjobb fogamzásgátlò termék?

Figyelt kérdés
Èn a pesszáriumra esküszöm.

2012. okt. 19. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
óvszer
2012. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kiherélteted magad :D vagy elkötteted a pete vezetéked :D és nincs gyerek :D
2012. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrű
2012. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 László22 ***** válasza:

Kedves utolsó és az pontosan milyen? Már halottam róla és az orvossal is beszéltünk róla de csak futólag és hát a barátnőm nagyon fél tőle, mert nem mer ilyen beavatkozásos dolgokba bele menni, fájdalmas volt? illetve mennyire véd?


Köszönöm előre is a válaszodat. Amúgy mi eddig a gyógyszert próbáltuk ki de nem vált be mert voltak mellékhatások (szárazság és libidó csökkenés) mióta abba hagyta azóta rendeződött minden, csak azóta óvszer van és hát nem igazán szeretem. Mi miatt? Azért mert nem tudom teljesen elengedni magam, még nem szeretnék gyereket és feszélyez az érzés hogy bármikor elszakadhat vagy netalántán lecsúszik vagy ilyesmi :D

2012. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátló tabletta vált be.
2012. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is a tabletta mellett szavazok. 1éve szedem, semmi gond nem volt eddig vele
2012. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es: semmi beavatkozás nincs.. Valamivel keveritek!! Ez egy fél tenyérnyi nagyságú rugalmas gyűrű, a barátnőd saját maga teszi fel a hüvelyébe és ő is veszi le! Egyáltalán nem fáj, semmit sem érezni belőle! Különben én is a 0 libidóm miatt váltottam le a gyógyszert erre, emellett meg folyamatosan akarom..:D
2012. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy 2 éves gyerek
2012. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!