Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 körüli, többgyerekes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli, többgyerekes, házas férfiaknak tetszenek a fiatal csajok?

Figyelt kérdés

tetszik egy férfi, kb heti 1x látom pár másodpercre, mivel közel lakunk egymáshoz. Köszönni szóktunk egymásnak. Beszélni nem fogok vele az tuti, de akkor honnan tudjam meg hogy tetszem e neki?

Amúgy semmi komolyat nem akarok tőle, mert van családja, de ha nem lenne akkor sem akarnék, csak kíváncsi vagyok tetszem e neki.

Amúgy tök átlagos csaj vagyok, 24 éves, 53 kilo, 165 cm, barna haj, igényes megjelenés, divatos öltözködés, szolid smink, kedves stílus, az arcom a szép és az átlagos között lehet, tehát nem vagyok szépségkirálynő de csúnya sem vagyok.



2023. máj. 25. 11:06
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet általánosítani..,

Minden ember más. Van akinek tetszenek, van akinek nem.

Pl én és legjobb haverom, neki tetszenek, nekem nem.

2023. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

1 akkor neked mi tetszik? A tipikus anyuka forma, már ha lehet ilyet mondani?

Egy fiatal csaj, meg egy tipikus anyuka forma között elég nagy a különbség.

Tipikus anyuka forma szerintem : határozott megjelenés, inkább kényelmes mint divatos ruha, keves vagy semmi smink, stb

2023. máj. 25. 11:14
 3/58 anonim ***** válasza:
43%
Én még bőven közel sem vagyok a 40-hez férfiként, de tudom már most előre, hogy amikor 40 körüli leszek, akkor fognak tetszeni a fiatal csajok.
2023. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
87%

"40 körüli, többgyerekes, házas férfiaknak tetszenek a fiatal csajok?"

általánosságban igen, de sok múlik a saját ízlésén, valamint az élethelyzetén.

ha boldog a feleségével és a gyerekeivel, ráadásul még a munkahelyén is elég sok csinos kolléganő van, akkor sokkal kisebb az esélye, hogy feltűnik számára a csinosságod, mintha mondjuk kizárólag gépek és más férfiak közt gályázik egész nap, otthon pedig régesrég unalomba és igénytelenségbe fulladtak a dolgok az asszonnyal

2023. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
71%
En sem vagyok meg 40 de persze h tetszenek, azert alszentek ne legyunk 😁 de mondjuk en sokat sportolok es edzek es eleg aktiv eletet elek szoval adok magamra, a baratnom is detto ugyanez mint te szoval letezo dolog. Nyilvan hazassagban meg gyerekkel megint mas es lehet sosem adja majd a tudtodra de biztos megnez teged is 😂
2023. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
98%
biztos megnéz, de annyit azért tegyünk hozzá, hogy fiatalként sem mindenki jó nő, sőt a huszonévesek többségéről, még ha egy futó pillantásra fel is méred, nem gondolod azt, hogy különösebben csinos és tetszik. ízlésed 40 évesen is van.
2023. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
97%
Tetszeni tetszhet neked és te is neki, de maradjon ennyiben.
2023. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
57%
1 vagyok, nekem mindig a saját korosztályom és onnan felfelé a jóltartott granny- kb 65évvel bezárólag.
2023. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
88%
Tetszeni tetszhetsz neki, de gondolom akkor azert erdekel, mert akarsz tole valamit.. a ferfi jellemen mulik, hogy hajlando-e a csalasra vagy sem. Ha huseges tipus nem fog foglakozni veeld, ha tipik barkit megrakok barmikor tipus akkor te is felkerulhetsz a lostara.
2023. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
98%
Valamint igen, attol hogy valaki fiatal meg korántsem jo no. Siman lehet jobb toled a 40 eves felesege, szoval .. az hogy vannak mas szep nok is a foldon nem jelenti azt, hogy akkor mindegyikkel dugni kell.
2023. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!