Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az emberek többsége azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az emberek többsége azt mondja rólam hogy jó pasi vagyok, akkor miért nem tudok összejönni egyetlen egy fiatal, vékony és cicababa kinézetű lánnyal?

Figyelt kérdés
Haverjaim és a kollégáim szerint is kiemelkedően jó pasi vagyok. Mégis évek óta sikertelenül veszem az akadályokat a társkeresésben. Társkereső oldalakon és személyesen is próbálkozom, de mindig lekoptatás lesz a vége. 27 évesen a 21 vagy 22 éves lányok instant koptatnak kb. mindenhol. Nem igazán tudom hogy ez a korosztály miért lenne probléma számomra, többen mondták hogy talán az idősebbeknél kéne próbálkoznom. Tippek?
2023. máj. 21. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Vagy hazudnak a barátaid, vagy a személyiségeddel vannak komoly bajok.
2023. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha tényleg ìgy lenne Tinderen lenne 1000 match-ed :D
2023. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2


Szerintem a női igények vannak brutálisan elszállva és ezért nincsenek nagyon egyezéseim sehol

2023. máj. 21. 20:50
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondod, nem te vagy ronda, a nőknek van rossz ízlésük?🙃
2023. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Szóval nagyon jó pasi vagy, de még ennél is sokkal jobb pasit akarnak?

Nézzél már széjjel! Látsz olyan pasit, aki nálad kicsit szerényebb külsejű, de van párja? Naugye!

2023. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5


Hát nem sok férfi van a környezetemben akinek lenne párja

2023. máj. 21. 20:59
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Persze, a nők igényei vannak elszállva, azért van millió meg egy átlagos, sőt előnytelen külsejű pasinak is barátnője, esetleg már felesége.

A mi környezetünkben, ismerősi, baráti körben kb a férfiak 80%-a kapcsolatban él és egyáltalán nem mindegyik jóképű, sőt!

2023. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
#7 ott a pont , mindenben a férfi a hibás ha nem talál barátnőt.. ja nem
2023. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert nekik te nem kellesz, ilyen egyszerű. 🤷‍♀️
2023. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Nincsenek is haverjaid, csak bekamuztad őket.
2023. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!