Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nem kiábrándító?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom az okát, de valahogy senkiben nem bízom. Nem hiszem el igazán, amit mondanak, mindig úgy érzem, hogy nem vagyok elég fontos, nem érdeklem eléggé, mert valahogy nem úgy viselkednek velem, ahogy várnám, és ha kicsit nyomozgatok valaki után, mindig találok végül valami gyanúsat, vagy ami nagyon nem tetszik, és rájövök, hogy igazam volt, tényleg felesleges időt pazarolni rá.

Annyira jó lenne már végre megismerni valakit, akinél nem kell folyton ezen agyalni, hogy mi nem stimmel..

Nem értem, mások kikkel ismerkednek, vagy hogy hol. Házasodni vagy bármi komolyabbat így meg pláne nem mernék, hogy nem lehet rájuk számítani.


2023. máj. 25. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Személyiségzavaros vagy. Irány a pszichiátria.
2023. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkiben találnál valami kivetnivalót, szerintem önmagadban is, pl. azt, hogy képtelen vagy megbízni valakiben, rögtön gyanakodni kezdesz, sőt nyomozgatni utána. Ez legalább annyira abnormális, mint amiket te fedezel fel.
2023. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Hogyan létezne?

Kismillió nő él boldog párkapcsolatban férfival, de biztos mind hülye.

Nem?

De beléphetsz még valami lecsúszott nők közösségébe is, ahol adnak majd visszaigazolást, igazad van.

Ez is egy életforma, bár nem túl boldog.

Melyiket választod?

2023. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha úgy érzed, hogy az összes kiábrándító, akkor légy egyedül és kész. 🤷‍♀️
2023. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Te egy beteges üldözési mániás vagy...
2023. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Mindenki gyanús! LANKADATLAN ÉBERSÉG!!!


Nagymamám gondolt mindenkit KGB ügynöknek vagy földönkívülinek, meg szétverte a tévéit, mert "azon keresztül figyelik meg", illetve kidobott mindent ami elektomos, hasonló ügyekből, random megtámadott bárkit (késsel, puskával), aki a házához túl közel ment. Na, ez vár rád is.

2023. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Attól függetlenül, hogy ez a hozzáállás problémás, mégis van benne igazság is, mert a mi társadalmunk sajna valóban nem a nagyon korrektségről híres.
2023. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem először inkább magadban keresd a hibát, mert az alapján, amit leírtál, egy kereked elszaladt, az már biztos.
2023. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 diavolo002300 válasza:
65%
Létezik olyan nő, aki nem kiábrándító? És nem szexista?
2023. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Én lehet, hogy olyan férfi lennék, de számomra meg te vagy kiábrándító, kedves kérdező.

Nulla bizalommal, hogyan szeretnél bárkivel is ismerkedni?

2023. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!