Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kiábrándító ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiábrándító ha egy lánynak emésztőrendszeri problémái vannak? (nem nagyon merek emiatt ismerkedni)

Figyelt kérdés

Leginkább stressztől, de egyes ételadalékoktól is.


Áltálában, kedvesnek, jófejnek tartanak, elsőre visszafogott vagyok, de ha már ismerek valakit szeretek csipkelődni, szórakozni, de olyan kínosnak érzem ha ezt megtudja valaki, akkor megváltozna véleménye, és már nem érdekleném.


Ismerkedni, találkozni is olyan helyen max. ahol van mosdó.

Ha már közelebbi viszonyban vagyok valakivel akkor szívesen sétálok természetben, de nem nagyon sikerült senkivel ilyen bizalmat kiépíteni, mert már az elején elbizonytalanodom.



2023. febr. 20. 14:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
A lány érdekel. Ha tetszik, szeretem, ez nem lesz elválasztó. Ha nem, akkor mindegy ;)
2023. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Mit jelent az emésztőrendszeri probléma?
2023. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
#2 A tagek alapján Irritábilis bél szindróma.
2023. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Ezen egyáltalán ne aggódj, ha te vagy valakinek az igazi,

ez nem fogja visszatartani..A jó humor meg alapvető egy jó pasinál.. :-)

2023. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát nézd, van egy lány ismerősöm, akinek crohn-betegség miatt sztómája van. Magyarul egy szarzsák lóg az oldalán 0-24, és - bár nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy jól értettem - azt mondta, hogy az szokott a legnagyobb gond lenni, hogy a pasik nem merik magukat elengedni dugás közben, nehogy fájdalmat okozzanak neki.


Szóval nem tudom, hogy milyen emésztőrendszeri problémáid vannak, de kötve hiszem, hogy nagyobbak, mint neki. Szerintem menni fog.

2023. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Mikor megismerkedtem a férjemmel,és először főzött nekünk anyósom,

/akkor még nem volt az/, vacsi után konkrétan, majdnem összefostam magam a kapunkban..

Azóta is röhögünk a sztorin,ha eszünkbe jut..

Akkor cikinek tűnt,de házasság lett belőle végül,ennek ellenére is.. :-))

Néha még most is meghajt a kajája, nem tudom mit művel a kajával a kedves

mama...

2023. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
#6-os itt inkább a mama kajájával van a gond :)
2023. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Főleg lelki eredetű szokott lenni nem ártana utána járni szakival. De ez nem jelenthet problémát aki komolyan gondolja.
2023. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
5%
Engem izgat amikor lányok kakilnak, szóval nekem be is jönne ahogy robbantod a bombákat a vécébe.
2023. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező! Ezek után szerintem nem kérdés hogy nem kell aggódnod

a randizás miatt.Ha mégis,csakis kis mértékben. :-)

Hajrá!

2023. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!