Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt miért állítják be rendszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért állítják be rendszeresen minden második kérdéssel pénzéhesnek a nőket, amikor Magyarország nem egy gazdag ország és a szerény jövedelmű férfiaknak is mind van párja ha elfogadja a szintjét?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 11:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%

20, azaz nem keresel párt.

Akkor meg?

2023. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
43%

#19


Azért háborog, mert folyamatosan provokálsz.

Ha egy férfi nem néz ki rosszul csak nincs anyagilag eleresztve, attól miért kéne ronda nők utan futnia?

2023. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%
21 sok-sok próbálkozás után igen így döntöttem.
2023. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
38%

22, mit provokálok, most szóltam hozzá ehhez a témához először.

De amúgy miattam futhat szép nők után is, hajrá.

2023. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nincsenek pénzéhes nők, persze léteznek, de az itteni kérdések úgy szólnak mintha egy magyar férfinek aki nőt akar az egyetlen választási lehetősége a pénzéhes nő lenne, mert minden nő az. Akkor a szerény keresetű férfiak százezreinek mégis honnan lett nő, a Holdról?
2023. máj. 26. 12:49
 26/31 anonim ***** válasza:
80%
Én jóképű vagyok, magas, sportos és csóró. Mindig voltak csinos barátnőim. A pénz kiváltható azzal, ha külsőre az ilyen felső 5-10%-ban vagy. Csak ez főleg az arcról és magasságról szól, amikkel mindenki születik. Az izomzat vagy igényesség is fontos persze, de egy jóképű arc vagy sok nőnek vonzó testmagasság nélkül semmit nem érnek.
2023. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
31%

#25:


Hiába akadt nekik nő, hogyha igazából mégcsak nem is szeretik egymást. Főleg úgy, hogy azt írja itt mindenki, hogy add lejjebb az igényeid és lesz.

Szerinted, hogyha az aranyásó csúnyább nő megelégelte, hogy nem sikerül gazdag pasast behálózni az nem jön össze szegényebbel, vagy a rondabb csóró férfi nem unja meg, hogy a friss fiatal lányok kinevetik, vagy rá se néznek? Dehogynem, lejjebb adja mindkettő és együtt vannak.


Logikusan nem csak ilyen verzió létezik, ezért is írtam, hogy szerelem/vonzalom stb. is szükséges és általában az irányítja az embereket, de őket inkább sorolhatod az átlag közé, mint a rondábbak mellé.

Teljesen más kategória!

2023. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok jóképű, régen nem voltam jómódú, 175 centis vagyok, és voltak csinos barátnőim.

Humoros vagyok, erősen figyelmes és empatikus, szeretek zenélni és hasonló érdeklődésű csajok közt ismerkedtem.


A külső és a pénz kiváltható belső tulajdonságok vagy képességek kiemelésével, a megfelelő környezet megismerésével, választásával.


Igazából nem nagy a recept. Az alábbi háromból birtokolj egyet:

-jó külső

-erős belső tulajdonságok

-pénz


Ha a fentiekből legalább egyben jó vagy, és mellette nem vagy ordas tirpák, vagy pszichésen sérült, akkor simán be tudsz csajozni.

Az ordas tirpák szerintem magától értetődő, a pszichésen sérültet viszont érdemes kiemelni. Minden embernek vannak dolgai amik negatív nyomot hagnyak a pszichéjén. Ha ez a nyom akkora, hogy a személyiségére is durván rányomja a bélyegét, érdemes szakembert felkeresni és meggyógyulni. És akkor le lehet rázni a szpichés problémákat, és akkor a fenti "háromból elég egy" szabály érvényesül újfent.

2023. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
33%
28. Csak annyit tennék hozzá a tiédhez, hogy az "erős belső tulajdonságok" nem azt jelenti, hogy erkölcsös, morálisan jó ember vagy, hanem általában csak hogy társasági, jó dumájú, magabiztos, menő és hasonlók. De ez megint olyan, hogy nagyrészt a gyerekkori szocializáció határozza meg (illetve itt is vannak olyan kutatások, hogy a genetikától is függ, a szüleidtől is örökölsz valamennyi szocializációs készséget ilyen formában), amik megint olyanok, hogy van megvannak neked vagy nem, de neked személyesen volt felnőttként a legkevesebb ráhatásod arra, hogy ilyen lettél-e vagy sem. De ha találtál valamit, ami mentén vonzó tudsz lenni a nőknek, nyilván örülök és hajrá.
2023. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
64%

29, tény, hogy hatással van rá a gyerekkor meg a szülők, de azért azt kijelenteni, hgoy flenőttként alig van ráhatásod, az igencsak bátor állítás.

Igen, tény, hogy kellenek szociális készségek. És jogos, hogy megemlíted, giazából ez kell mindhárom módszer mellé. Aki otthon ül a 4 fal között, az akár jóképű, akár jófej, akár ggazdag, nem fog tudni becsajozni, mert ahhoz az kell, hogy tudj beszélgetni más emberekkel.

Menőnek meg ilyesminek nem kell lenned, de legyél képes emberi kapcsolatokat fenntartani. Pl szoros baráti kapcsolatok, ilyesmi.

De igazából ha ez nem megy de valahogy odakeveredik melléd egy nő, akkor a párkapcsolat sem fog menni, hisz az egy igencsak magas igényű szociális kapcsolat.


És valóban, nem azt jelenti az "erős belső tulajodnság" hogy az embernek van erkölcse, mert... amúgy... ez nem kell a csajozáshoz:D


Deee akkor pontosítsuk: Belső értékek alatt azt értem, hogy van benned tartalom, értesz néhány dologhoz (nem csak véleményed van! Az mindnekinek van mindenről, ez nem kunszt!), képes vagy energiát fordítani másokra, vannak saját céljaid, ambícióid, hobbijaid stb...

Szóval nem az mindne belső értéked, hogy (és mos idézni fogok) "kibírom 5 percig, hogy ne idegesítsen az ember aki mellettem ül a buszon". Ez nem érték, ez pusztán annyi, hog ynem vag yállat.

2023. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!