Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldre költözött magyarok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre költözött magyarok! Helybéli párotok van? Hátrány a magyarság külföldön, ha párkeresésről van szó?

Figyelt kérdés
Gondolom nőként könnyebb, de minden tapasztalat érdekel.

2023. máj. 26. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Kinn élek...annyival volt nehezebb, hogy még nem beszéltem rendesen a nyelvet.
2023. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1

Melyik országban élsz? Milyen nemű vagy? Nem zavarta a másikat, hogy magyar vagy?

2023. máj. 26. 16:17
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Nő, Ausztria. Nem zavarta, sőt java részt tőle tanultam meg németül.
2023. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Milánóban lakom lassan 10 éve, svájci párom van, de sem őt sem az exeimet nem zavarta egyáltalán, hogy magyar vagyok (előtte volt német és olasz).
2023. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4

Te milyen nemű vagy?

2023. máj. 26. 16:49
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Svájcban élek. A férjem helyi. Nem éreztem hátrányát a magyarságnak ilyen szempontból. A család is teljesen jól befogadott, érdeklődnek a magyar kultúra, magyar ételek iránt is.
2023. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Néhány éve költöztem Olaszországba és olasz párom van. Sose érdekelte különösebben, hogy magyar vagyok és hátrányt se jelentett, mert már a megismerkedésünkor jól beszéltem olaszul (az angolt mindketten magas szinten beszéltük nár akkor is), illetve szeretem és ismerem is az olasz kultúrát, ami pedig újdonság volt, azt örömmel tanultam el.

26/N

2023. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Németországban élő 36 éves férfi vagyok. Nincs párom. Az itteni magyar nő lenézi honfitársait és esze ágában sincs magyarral összejönni. Viszont Németország társadalmi szerkezete nagyon híg. A német nők nagy része beképzelt. (A férfiak bármilyen nemzetiségű nővel összejönnének). Az arabok és törökök az iszlám kultúra végett lehetnek fenntartásai az embernek, az oroszok legtöbbször orosszal lépnek párkapcsolatban. Náluk a legerősebb a nemzeti identitásuk. Ferfiként mindig nehéz volt és lesz is. Nők meg hát olyanok, hogy ők választanak. Megtehetik, mivel náluk van a legnagyobb hatalom: a p*na.
2023. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én Németországban élek, itt ismertem meg a szintén magyar vőlegényemet, idén házasodunk Magyarországon, de sosem költözünk vissza.
2023. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9

Miért ott lesz az esküvő, ha nem ott éltek? A vőlegényeddel mit tapasztaltatok az ismerkedésben?


U.i: Gratulálok és sok boldogságot! :)

2023. máj. 30. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!