Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te örülnél ha lenne Nemzeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te örülnél ha lenne Nemzeti Érzelmű Társkereső?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazan izgatna, kerulnem :D
2017. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Igen!


Legalább a sok nemzeti érzelmű egy helyen lenne, nem akadna beléjük az ember lépten nyomon...

2017. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Nagy ívben kerülném :)

Nincs szükségem kopasz, kigyúrt, IQ lájt rasszista pasikra

2017. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
aha, legalább eltűnnétek a többi helyről
2017. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
#3-as: és ha még tudnád, hogy az ilyen csajok milyenek. Az talán még nevetségesebb, mint a nagy honvédő hazafiak :)
2017. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
#5: hát igen... aki ezekre még fel is néz ugye :D
2017. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
#5: Nő vagyok, így nem tudom, de némi sejtésem van :)
2017. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
ismertem egyszer egy nyilas Barbit... 40 kiló volt, de folyton védeni akarta a hazát, egy egy 50 kilós szkinhead sráccal járt... Mindig reméltem, hogy a haza nem fog védelemre szorulni, mert ketten együtt egy macskával sem bírtak volna el, viszont hőbörögni azt tudtak, mindenki bűnös volt a nyomorukért a kommmunistáktól a pirézekig :)
2017. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

Én nem tartom különösen nemzeti érzelműnek magam, de az első pár randin mindig szóba kerülnek általában a cigányok is rövid időre (pl elmesélem amikor egyszer egy ki akart rabolni késsel) és a legtöbb lánynak egyáltalán nincs gondja azzal hogy elmondom cigány volt. Sőt sokan még rákontráznak valami saját sztorival, amit szintén cigányok követtek el ellene vagy a környezetében.


Egyetemista vagyok, inkább intelligensnek tartom magam és legtöbbször szintén normális, 17-23 éves lányokkal randizom.


Amúgy meg agyatlannak tartom azt, aki ez alapján választ párt. Én keféltem már eléggé liberális, drogozós, zsidó csajjal is amikor Budapesten laktam két hónapot. Nem beszélgettünk ilyen témákról is, 'oszt 'jó van. Szomorú ha valakinek ennyire számít a pár-/partnerválasztásban a másik politikai hovatartozása vagy gondolkodása.

Oké, hogy két totálisan különböző értékrend nagyon hosszú távon nem fér meg egymás mellett, de legtöbbször nem erről van szó.

23/F

2017. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Hát... az első pár randin megpróbálom bemutatni magam, meg minél jobban megismerni a nőt...


nem tudom, valószínűleg én vagyok balfék, de nekem ha egy csinos nővel beszélgetek kb az utolsó utáni helyen jutnak eszembe a cigányok, közvetlenül az után, hogy a bélférgekről beszélgetnék vele.

2017. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!