Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik férfiakkal elégedette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik férfiakkal elégedettek és akik elégedetlenek velük, mit üzennétek egymásnak?

Figyelt kérdés

Nők egyik része boldog, akár hamarabb akár később lehet meg is házasodik, vagy nem de mégis jól érzi magát, férfiakkal való kapcsolata kiegyensúlyozott, szeret nőnek lenni.


Nők egy másik része kortól függetlenül egy problémának látja a férfiakat, akik folyton keresztbe tesznek a nőknek, szenvedést és szomorúságot okozva, egyszerűen olyanok mintha ez lenne az alaptermészetük hogy a nőknek rossz legyen.


Ez a két csoport nő mit üzenne egymásnak?



2023. máj. 27. 12:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5. Szerencse, hogy veled nő életedben nem állt szóba. Maximum aki nagyon nagyon kétségbe van esve, de egy idő után ő is rájött, hogy veled nagyon nagy baj van.



Én is a párommal, barátaimmal vagyok elégedett. A többi férfit meg hát két csoportra lehet osztani:


- Akik minden nőre ráhajtanak

- Akik tudnak emberként tekinteni a másikra



Ezzel nem azt mondom minden férfi ilyen, de a nők sok ilyet tapasztalnak. Nekem is mondja 1-2 ember hogy jó lenne ez-az, de kapcsolatban vagyok. Van, aki megérti, van aki nem. Mondjuk felém nők is közelednek, aminek az okát nem tudom, de biztos szimpatikus vagyok.. :D

2023. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

15. Annyira Incel vagy, hogy már kínodban nevetsz.


Melyik a gázabb? A nőket szidni és örök szűznek maradni, vagy csak tanulatlan taplónak?



Ne aggódj, élőben is ezt vallanám rólad, csak időpocsékolás ilyen emberekre szánni 2 percet is. :)

2023. máj. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!