Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után érdemes lenne meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után érdemes lenne meg keresni ?

Figyelt kérdés
Megismertem a neten egy pasit Csetelgetés, írogatás, telefonálgatas nagyon jól kijöttünk. Megbeszéltük,hogy együtt töltjük a szombat estét. Eljöt hozzám nagyon jól ki jöttünk személyesen is kellemes estét töltünk együtt. Vasárnap reggel ő hozta fel együtt tölthenék a következők hétvégét ha van kedvem természetesen igent mondtam rá.Bujt hozzám puszilgatott, megbeszéltük,hogy dolga van de délután vissza jön hozzám. Elindult haza írtam neki,hogy itt maradt a pulcsija. Azt mondta nem gond úgy is jön vissza. Volt egy kis dolgom mikor írtam volna neki észre vettem,hogy le tiltott próbáltam hívni a telefon számom is le tiltotta. Nem tudom mi történt de nagyon rosszul esik. Szerintetek pár nap múlva próbáljam meg keresési? Nagyon frusztrál,hogy mi történt, miért tűnt el meg hát a pulcsit is vissza adnám neki. Van értelme keresni ?

2023. máj. 29. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, valószínűleg megijedt és a helyzetet nem tudta jól kezelni. Sajnos csak ő tudja megmondani, hogy miért tett ilyet.


Sajnálom. Szerintem ha egy ideig nem jelentkezik, add adományba vagy használd, akkor így járt.

2023. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lebukott a párja előtt, vagy ettől fél.
2023. máj. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Letiltott több helyen is (egy is elég lenne), és komolyan azt kérdezed, keresd-e még? Ne viccelj már... A pulcsija meg nem a te dolgod, ennyire el akar tűnni, hogy még az se érdekli. Szar helyzet, ha semmi összeveszés nem történt, és gerinctelen féreg, de nem tudsz mit tenni.
2023. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg gerinctelen. Ne keresd, ez ennyi volt. :/
2023. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után még ha ő akarná se állj vele szóba. Milyen dedós viselkedés ez már. Hány éves a srác? 14? :D
2023. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
32 éves kész vicc az egész csak nagyon idegesit hogy mi történt miért tünt el ilyen patkány modon.
2023. máj. 30. 14:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan , ha vissza megy se foglalkozz vele tobbet.

Nincs ebben a korban erre magyarázat, hulye majom.

2023. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Van nője , vagy több nőt dug.. gondolom ilyenné vált mert csalodott. Alfa incelnek hívom az ilyent , mivel csak pnci kelk neki.
2023. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Van párja, ne keresd, tiltsd le te is és ha netalántán másképp keress, akkor zavard el! Egy patkány nem érdemel esélyeket.
2023. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy élettapasztalattal több a jó emberismerethez.
2023. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!