Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már úgy hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy hogy nem érdemes párt keresni a túl a "magas" elvárásaitok miatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem 30 vagy 40 felett már annyira leszűkül a szóba jöhető emberek köre hogy nem lehet válogatni és ha senki nem felel meg vagy nem kölcsönös a vonzalom akkor nincs értelme erőltetni a párkeresést.

Nők és férfiak válasza is érdekel.


Mielőtt találgatni kezdtek én egy 38 éves férfi vagyok. Magas, izmos, egzisztenciával(kocsi, lakás) és jól fizető állással rendelkezem. Sportolok és vannak közösségi hobbijaim valamint kiterjedt baráti köröm. Neten nem tudok ismerkedni mert elhal a beszélgetés egy idő után valamint a nekem tetsző nőknél sem jutok semmire élőben sem.

Ne kérdezzétek mik az elvárásaim, mert nem teljesíthetetlenek, de itt nem írom le mert azonnal megkapom hogy túl magasak. Nem instamodellt keresek, de bizonyos tulajdonságok fontosak nekem.


Képet már küldtem itt és nagyrészt pozitív visszajelzéseket kaptam, tehát azzal nem lehet gond valamint élőben is kaptam már pozitív visszajelzéseket. Így valószínűleg a személyiségem taszító, de ezt nem tudom megmondani ennyiből. Sajnos a nálam érdeklődő nők egyáltalán nem az eseteim így esélytelennek látom ennyi idősen a kölcsönös vonzalmon alapuló kapcsolatot. Ne gyertek azzal hogy fejlődjek, mert nincs hova.


Van aki ebbe már beletörődött és leadta az igényeit vagy berendezkedett a magányra?


2022. jún. 28. 15:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%

"Így valószínűleg a személyiségem taszító"

Biztosan nem. Nőket ez aztán abszolút nem érdekli függetlenül attól mit hazudoznak össze-vissza... Értem, hogy jól nézel ki, de ezek szerint azon szinten levő nőknek, akik neked tetszenek mégse elég jól. Sajnos az így patthelyzet, innen elmozdulni nem nagyon tudsz.

2022. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Akkor marad a magány, az igényeim leadni nem fogom, mivel nem lennék boldog.
2022. jún. 28. 15:44
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

" Nőket ez aztán abszolút nem érdekli függetlenül attól mit hazudoznak össze-vissza..."


Itt egyedül te vagy aljas és hazug.

2022. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
#1 Értjük, hogy egy megkeseredett ember vagy, akit kiherélt az élet, de másokat nem kéne azzá tenni.
2022. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
Megjött a képmutató hazug nőhadsereg első tagja :). Már mindenki várt titeket.
2022. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%

2.-ra.


És mégis, milyen szintűek az igényeid?


A.: [link]


B.: [link]


C.: [link]


D.: [link]


E.: [link]


F.: [link]

2022. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kérlek mindenkit hogy a kérdésre koncentráljon ne pedig személyeskedjen a többi válaszolóval.
2022. jún. 28. 15:52
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

#6

Ezek nagyjából 1-2 szinten belüliek, nincs nagy különbség köztük, linkelhettél volna csökkenő sorrendben nőket csúcskategóriástól rondáig, bár mivel kérdező azt mondta jól néz ki, így rondákat ki lehetne hagyni, az neki nem érdekes.

2022. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#6

Egyáltalán nem érdekelnek ezek a nők. Nem egy kép alapján fogok megítélni valakit. Persze a külső bizonyos szintig fontos és a hasonló stílus.

2022. jún. 28. 15:54
 10/25 anonim ***** válasza:
3%
Ha kinézeteden nem tudsz még emelni, akkor esetleg megpróbálhatsz anyagikon javítani. Ha azt mondod jól keresel, akkor gondolom havi 1.5-2 millió nettó ennyi idősen már megvan, nem mondom, hogy könnyű, de onnan azért pár év alatt fel tudsz lépni havi 6-7 millióra. Az már olyan életszínvonalat enged meg neked majd, amire sok nő harap. Nem is kicsit.
2022. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!