Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagy hiba elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy hiba elmondani egy lánynak első találkozás alkalmával, hogy párt keresek?

Figyelt kérdés
Ma voltam túrázni egy kicsoportos túrán. Busszal mentünk ki a helyszínre. Már a megállóban is beszélgettem egy lánnyal, aki abszolút a zsánerem. Kérdezte, hogy hogyan kerültem fel Pestre, erre azt is felsoroltam, hogy párt is keresek itt. Illetve leesett neki, hogy ez fontos számomra. Ezzel elrontottam az edélyeimet?

2023. jún. 3. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha o is azt keres, akkor biztosan nem.
2023. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hacsak nem úgy adtad elő, hogy minél hamarabb, mindegy ki csak legyen már.
2023. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottál el ezzel semmit szerintem.
2023. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat eleg ostoba valasz volt. Tenyleg azert koltoztel pestre, hogy part keress? Akkor miert nem Gyor? Vagy Becs? Csak pesten lehet part talalni?
2023. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, hogy ő hogyan áll ehhez. Azért ennyire nem kell kiteríteni a lapjaidat. Plusz ennek a párt keresek szövegnek van egy ilyen kényszeres fennhangja, ami nem túl vonzó.
2023. jún. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezzel elrontod az esélyeid, akkor eleve nem túl esélyes a dolog, mert vagy azért taszítod ezzel, mert ő férfi nő viszonyban nem vonzódik hozzád, vagy ha ő is kapcsolatot szeretne magának, és tetszel neki, ellenben játszmázást vár, hogy ez ne legyen ám kimondva legalább egy ideig az nem egy egészségesen fejlődő ismerkedés közege.

Nyilván ámblokk számít, hogy a beszélgetésben ennek mekkora súlya van, az jön-e le, hogy te most mindenképpen ezt a vágyadat akarok kielégíteni kétségbeesetten, vagy csak egy megemlített dolog.

2023. jún. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Úgy általában hiba őszintének lenni egy lánnyal.
2023. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!