Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha előtte egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha előtte egy sráccal megbeszéltetek online egy talit vagy randit, mi az, ami jó benyomás kelt bennetek az első találkozás alkalmával?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne késsen.

Ne legyen tolakodó (nekem volt aki azonnal a számra adott puszit, azt hittem ott halok meg)

Érdeklődjön, ne csak magáról beszéljen.

Ne káromkodjon.

Ne a többi embert szugerálja és beszélje ki.

Ne döljön össze a világ, ha valaki véletlenül hozzáér vagy nekimegy.

Legyen laza, mosolygós, előzékeny, udvarias, ne panaszkodjon (max az időjárásra) hiszen a jó kedv szerintem nagyon sokat dob egy randin.

Egy fagyit vagy mozit fizessen, de ne akarjon megvenni.

2021. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az lemaradt, hogy ha szeretnél kedveskedni valamivel, akkor csak olyan dolog legyen, amivel nem lesz tele a keze egész randin. Ergo egy szál virágot nem kényelmes végigcipelni a városban, megnézni vele egy filmet vagy beülni vele valahova.
2021. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó benyomással.
2021. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt azzal egészíteném ki, hogy legyen szépen, ízlésesen felöltözve. Nyilván nem kell szmokingot venni, de azért ne is susogósban, meg papucsban jöjjön.
2021. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!