Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyárakban soron dolgozó fiatal csajok, hogy reagálnának ha egy fiatal mérnök pasi udvarolna nekik?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 11:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Rá cuppanunk azonnal. De csak ha helyes is!
2023. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Szopnám.
2023. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Elzavarnám a búsba. Hülyítsen mást!
2023. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha ilyen munkakörben és helyzetben lennék, a semlegességemmel rövidre zárnám a dolgot. Annak tudatában, hogy nem egy "kaszt" vagyunk, hozzá pl. egy másik mérnök, pénzügyes vagy más szellemi munkát végző nő illik.
2023. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Valosag meg azt sugallja, hogy epp a mernokok kefelik romma a gyari dolgozo nok tucatjait, ahogy a legiutaskiserok is a pilotat szopjak. A nok felfele nyalnak. Es lefele/ vagy veluk egy szinten levot taposnak.
2023. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

5

Vagy az említett pasik valamiért nem kellenek a szintjükön lévő nőknek, ezért lejebbről halásznak.

2023. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Mérnök vagyok. Ez azért elég random. Attól senki sem esett hasra, hogy mérnök vagyok. Aki megkedvelt, az amúgy is kedvelt volna. Viszont a kinézet többet nyom a latba. Akárhol dolgoztam, mindig volt a gyárakon belül 1-2 jó férfi, aki vihetett egy csomó nőt. Ezek között a férfiak között volt irodás, de sima operátor is.

Viszont netes ismerkedésnél sokszor egyből előnyt jelentett, hogyha megtudták, hogy mérnök vagyok. Ez elég kiábrándító volt.

2023. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

"mindig volt a gyárakon belül 1-2 jó férfi, aki vihetett egy csomó nőt"


Szerintem azok a nők önszántukból mentek, nem vitte őket egy férfi sem, vagy ha mégis azt emberrablásnak hívják.

2023. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
8: Ha a haverod "elvisz kocsival" akkor az szerinted azt jelenti, hogy nem önszántadból mész vele? Értelmezés "megyen"?
2023. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
#8: Köszönöm a teljesen értelmetlen hozzászólásod, remélem te sem gondoltad komolyan és ismered a magyar nyelvet.
2023. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!