Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordul, hogy ékszeresnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy ékszeresnél a férfi eladó direkt flörtöl női vásárlókkal, hogy többet tudjon eladni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Elő.
2023. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Ebben a nyomorban meg az se lenne meglepo,ha lefexik veluk meg hazassagi sjanlatot tesz,h el tudja adni a gyuruket 😂🤣 Ambicio ez mar csak manapsag.


Remeljuk te nem a bnoje vagy egy ilyen nyomorult semmirekellonek….

2023. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem a barátnője vagyok.

Nézegettem egy ilyen ékszerpultnál és egy helyes pasi volt az eladó. És hát olyanokat mondott, hogy ilyen szép szemekhez ilyen és ilyen színű medál,füli passzolna,meg ilyenek.Cuki volt.

2023. jún. 5. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a portékát kínálgatta. Szerintem meg se nézte rendesen a szemed színét, minden nőnek ezt mondja. Egyébként meg se erőltette magát, ez a legócskább duma...
2023. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Kitűnő szeme van a kedves vevőnek"


"Csókolom a kezit-lábát"


De az én kedvencem akkor is ez az eladó, amit Gálvölgyi alakított egy régi epizódba na fegyverboltban "Béla! Gyere csak ide! PUFF"

2023. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Persze, hogy előfordul. A férfiak szokták félreérteni a pincérnők kedvességét :D
2023. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Miért most már az is baj ha normális veled egy eladó? :D Sajnálatos, hogy ide jutott a köztudat, hogy ha egy eladó jó fej, akkor flörtöl veled. Tudom magyarországon ez meglepő, ha valaki jó fej.


Én férfi vagyok és velem is az egyik ékszerész nagyon jó fej volt, még sem gondoltam hogy meg akarna dugni.


Azt kellett volna mondania, hogy rusnyán áll rajtad mindegyik ékszer?

2023. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

6.


Pontosítva - mindkét nemből az idióták értik félre. De ezen személyek képesek ennél nagyobb ostobaságokra is. "Betű van nehéz, én van okos, beszél és megy egysidő"

2023. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam 10 éve autókereskedésben, minden szart el tudtam adni nőknek, férfiakkal nehezebb dolgom volt. A nőknek a szépségére, a férfiaknak inkább az egojára kell menni eladóként, ha jól csinálod nyert ügyed van. Azért azt megjegyzem, hogy volt ebből kellemetlenség is, mert a nő utána nyomult és leráztam, majd visszahozta a kocsit és mindent összehazudozott amit 'állítólag' mondtam neki.
2023. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!