Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elengedjem őt vagy ne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem őt vagy ne, ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Néhány napja levelezek egy lánnyal az egyik társkereső oldalon, akivel rengeteg dolog közös bennünk, nagyon kedves, jókat beszélgetünk, nevet a vicceimen, intellektuálisan mindenképpen passzolunk, de sajnos több órányi autóútra él tőlem. Szerintem ez nagy akadály. Minden alkalommal úgy fejezzük be a beszélgetést, hogy majd folytatjuk, de ő nem ír, mindig én írok rá. Izgulok, hogy vajon visszaír-e, és ha magától nem ír, ideges leszek, nem bírom ki, és írok neki. Ezután persze nagyon kedves, érdeklődő, stb., beszélgetünk sok mindenről. Kb. mint egy levelező társ. Szeretnék vele élőben is találkozni, de nem tudom, neki mi a szándéka. Nem akarom őt elengedni, mert gyakorlatilag rajta kívül senkit nem érdeklem a társkeresőkön, nagyon kevés nőnek tetszem, továbbá valamiért különleges számomra ez a csaj.

Szerintem nem működne egy távkapcsolat köztünk, bár ő mondta, hogy itt nincsenek itt nagy távolságok.

Nem tudom, mi legyen. Megszerettem ezt a lányt, a személyiségét, bár külsőre nem igazán az esetem, és idősebb is nálam jó pár évvel.

Hogy zárjam le ezt a "kapcsolatot"? Szomorú lennék nagyon, ha többé nem beszélhetnék vele.

Maradjunk levelező társak? De az olyan snassz, nem?



2023. jún. 5. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Írnál erről a "beszélgető" társról bővebben?

Csak azon az oldalon beszélgettek ahol megismerted? Adott Face elérhetőséget?

Ilyen apróságokra figyelj, mert a csajok, a rossz párkapcsolatukban előforduló hiányokat szívesen pótolják ilyen módon. Gondolok itt a kommunikáció hiányáról, amit veled meg is tud oldani. Ilyeneknek eszük ágában sincs találkozni, jól el vannak a "sz@r" kapcsolatukban, mert amúgy egy csettintésre mindent megkapnak.

2023. jún. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az általa elmondottak alapján be tudtam név szerint azonosítani. Mondta, hogy természettudományos területen (nem írom le konkrétan) kutatóként dolgozik. A facebookjára rámentem, de ott nem láttam, hogy párja lenne, és kissé autisztikus jegyeket mutat a csaj. Az ismerkedős oldalon úgy mutatkozik be, mint aki a szerelmet keresi, szabatosan fogalmaz. A neve alapján rámentem egy másik oldalon is a profiljára, ahova regisztráltam, de nem fizettem elő. Biztosan értesült erről a megtekintésről, mert ő ott azon az oldalon is előfizető, ezért mutatja neki, hogy rámentem az adatlapjára. De hát ha egyszer olyan helyen dolgozik, amely közzéteszi a nevét, akkor ne vegye zokon, hogy a keresztnevével kikerestem, beazonosítottam. Ki ne tenné ezt? Talán ez zavarhatja, hogy nyomoztam utána? Én ennek inkább örülnék.
2023. jún. 6. 06:58
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak azért írtam ezt, mert egy jó ideje nem ír vissza, pedig előtte úgy köszönt el, hogy "jó éjszakát kívánok Neked!"

Nem akartam eddig a tárgyra térni. Idáig akiknek élő találkozót ajánlottam, visszautasítottak vagy korainak ítélték.

2023. jún. 6. 07:18
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én elengedném a helyedben.
2023. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Facen beszéltetek?

Lehet, hogy csak valakit felhasznál ismerkedésre.

Írj rá ott!

2023. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "csak valakit felhasznál ismerkedésre "?


Valós személy, leellenőriztem, de facebookon még nem beszéltünk. Nem akarok ráírni, mert félek, azt hiszi, hogy zaklatom, illetve még nem mondtam el neki, hogy kiderítettem a nevét. Míg ő nem közli, addig nem írhatok rá facebookon. Láttam, hogy tegnap fent volt ezen az oldalon, de nem nyitotta meg az üzenetem. Most hívnám el élő talira. Lehet, hogy csak elfoglalt, azért nem ír. Ha viszont ma sem reagál, akkor búcsút mondok neki.

Amúgy ez olyan nehéz, mert ha mondjuk szerelmesek lennénk egymásba, még nehezebb lenne elfogadni, hogy 160 km-re élünk egymástól.

2023. jún. 6. 08:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Akit én szeretek 7000 km-re él tőlem...cserélnék:D
2023. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Hogyan ellenőrizted le?

Mondott egy nevet akit ismer, netalán még hasonlít is rá. Tudja, hogy az a lány nem reagál ismeretlenek üzeneteire. Te pedig meg sem fogod tudni ki Ő valójában.

2023. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elmondta, pontosan hol dolgozik. A munkahelyének van egy honlapja, azon rajta van a munkatársak listája, akik ott dolgoznak. Keresőbe beírtam a keresztnevét, kidobott egy teljes nevet (vezetéknév + keresztnév). Ott volt a munkaköre, kutatási területe, munkahelyi e-mail címe. Facebookon beírtam ezt a nevet, és kiadta őt. Google-ben aztán rákerestemanévre, ott is ugyanazt a kinézetű csajt adta ki.

Ilyen nehéz ezt felfogni?

2023. jún. 6. 12:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!