Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyanok akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek a közös vonzalom hiánya miatt nem volt még kapcsolatuk? Ez alatt értem, hogy kellennél azoknak akiknek bejönnél, de nem tudod viszonozni és nem kellesz azoknak akik neked tetszenek? Hogy sikerült megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Milyen kerdes ez? Tele van a forum incellel.....



39F incel

2023. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, keresek tovább…

De ha nem ismerem, akkor adok esélyt akinek bejövök, de csak akkor ha jól is néz ki.

2023. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
A többség itt még csak azt se tapasztalta meg, hogy bárki vonzódott volna hozzá. Még egy ronda/unszimpi embernek is örülnének, és elmennének vele.
2023. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

39F? :) te maláj tigris, de rég futottunk össze, mikor volt a szülinapod? Utólag is Isten éltessen 🎂🍾🥂


[link]

2023. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig csak ilyen volt, egyikből sem lett semmi, úgyhogy vártam, amíg olyannal nem találkoztam, akivel aztán nagyon természetesen jött, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak. Sokáig vártam előtte olyanra, akinek csak pótlék lettem volna és én akartam többet, aki nekem nem tetszett, annál pedig elég gyorsan tisztáztam, hogy részemről ez maximum barátság. 25 voltam, amikor aztán találkoztam a párommal. 29/n
2023. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Én is inkább keresem tovább a megfelelő nőt, mert belegondolva statisztikai alapon olyan nincs, hogy állandóan viszonzatlan vonzalmat fogjak ki és kell lennie valahol viszonzott vonzalomnak.
2023. jún. 8. 09:56
 7/10 anonim ***** válasza:

4es

Most akkor a 39him incel tényleg Ázsiában van? Mert pár napja már láttam egy kommentet ahol úgy irtak neki mintha Thaiföldön lenne. Azt hittem csak a szobájában fantáziál arról hogy mit vesz magának Thaiföldön.

2023. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#4



Koszi!



39F incel

2023. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általáában egy nagy falat építek magam köré, amit nem tud senki sem lebontani, így én kiszálltam a társkeresésből.
2023. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A nem az nemet jelent feminista hozzáállást kukázni fogom az életemből és akkor is fogok próbálkozni hogyha visszautasít, kivéve akkor, ha van párja vagy jelenleg nem akar kapcsolatot.
2023. jún. 14. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!