Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet tényleg nem fog neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tényleg nem fog neki számítani a külső, kezdjek reménykedni a vakrandiban?

Figyelt kérdés

A chat.hu oldalon megismerkedtem egy nővel. ő róla láttam képet és egy elég jó nő Én sajnos nem vagyok helyesen ezért képet sem küldtem. Nagyon sokat beszélgettünk Messengeren Skypeon.

Azt mondta hogy találkozzunk és nem érdekli hogy hogyan nézek ki mert ő már valamit érez, ő 34 éves Én meg 38


2023. jún. 11. 16:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Elképzelhető, hogy lesz valami, viszont az kb borítékolható, hogyha nem tetszel neki semennyire akkor nem lesz tartós.
2023. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Bátraké a szerencse, szokták volt mondani:D Hajrá:) Legalább meglátod mennyit ér a másik szava.
2023. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

Ha így kép nélkül is belemegy a randiba az csak jó jel. (Kivéve ha valami csalo, de csak nem.)

Sok nőnek nincs konkrét ideálja, elég tág határok közt mozog hogy ki az aki még bejön, vagy jó természettel simán elfogadható.

2023. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Boritekolva van a csalodas. Ezert nem szabad kep nelkul talalkozni senkivel. O egy elkepzelt valaki irant erez valamit, nem irantad. Jobb lett volna kepet cserelni.
2023. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Ez kudarc lesz kérdező. Ő elképzelte a fejében, amit, ha nem olyan leszel, akkor annyi. Én sosem ismerkedtem kép nélkül. Rengeteg ilyen csalódástól kíméltem meg ezzel magam. És a másikat is.
2023. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Erről eszembe jut egy tinikori eset. 😀Igaz, nem ismerkedés, de a vége az volt, hogy az illetőt teljesen másképpen képzeltem el, mint amilyen volt. Csalódás.

Anno volt a Petőfi rádióban ilyen Poptarisznya nevezetű műsor. Igen, nem vagyok már mai csirke. Sokat hallgattam. A műsor vezető pasas hangját nagyon vonzónak tartottam. Elképzeltem, hogy ilyen hanggal milyen vonzó lehet a külseje is. Aztán szembesültem a valósággal. Nagyon nem tetszett, de a hangját azért továbbra is kedveltem.

2023. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Ez majd úgyis csak ott derül ki, amikor találkoztok
2023. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Sporold meg a utat! Küldj neki képet vagy legyen videóchat. Ne a randin derüljön ki hogy nem tetszel neki!
2023. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De ha azt mondta hogy nem érdekli hogy hogy nézzen ki mert a beszélgetésünk során megfogott bennem valami, akkor nem mindegy hogy nézek ki?
2023. jún. 11. 17:05
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt írta akkor feltehetően valami hátsó szándéka van. Pénzzel akar lehúzni mondjuk
2023. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!