Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősödve vannak akik már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősödve vannak akik már nem tudnak igazán szerelmesek lenni az öregedés külső jegyei miatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem azért nem tudsz már igazán vonzódni mert hiába öregedtél te is, az öreg külsőt akkor sem tartod vonzónak, szépnek mint ahogy fiatalon sem tartottad szépnek.


És ez miatt egyedül élnek inkább?



2023. máj. 27. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Nekem sem tetszenek. Magam sem tetszek magamnak. Az idősödés miatt.
2023. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1


:-( akkor sajnos erre kell számítani?


Te először hány éves korodban kezdted el ezt érezni?

2023. máj. 27. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Idosodve az ember mar jobban uralja a testet es az elmejet is. Nem a kinezet, hanem az erettseg miatt csokken az esely erre, de a hormonok sem tombolnak olyan szinten mar, mint fiatalabb korban. A szerelmi allapot egy igen felfokozott es energiaiganyes folyamat, aminek megvan a maga ideje es celja, ez pedig az utodnemzes. Ha ez mar nem elerheto, akkor a szerelemre forditott energiat is lehet mashol jobban hasznositani. Gondolom en.
2023. máj. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszenek 48-50 től fölfelé az emberek, de ha megismernék valakit, akinek a személyisége nagyon megfogna, és tetszenék neki, stb.akkor simán el tudom képzelni, hogy kívánnám szexuálisan is. Én egy többször 35 körülinek megtippelt 40 éves nő vagyok.
2023. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, szóval megfogna és beleszeretnék, mert szerintem nagyon is van ilyen, a lelkek találkozása nem szünik meg azért mert hosszabb ideje élünk a földön. Sőt!!!
2023. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!