Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi miért nem érti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért nem érti hogy ha egy fiatalabb nő magázza, akkor biztos hogy nem vonzódik hozzá?

Figyelt kérdés

33 éves a pasi, egy 22 éves nővel próbál ismerkedni, de én látom hogy bukó a dolog.


A nő magázva köszönt neki, hallottam. Mondom haver ebből hogy nem érted hogy nem tekint rád férfiként?


Én nem próbálnám meg, ez egy jel hogy már túl öregnek látja őt a nő.



2023. jún. 16. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Számomra ez nem egyértelműen ezt jelenti. Az sem mindegy, hogy milyen kapcsolat van közöttük. Ha főnök-beosztott, diák-tanár, akkor természetes a magázás.
2023. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

# 1


ugyanarra az egyetemre járnak diákok mindketten


ez igy eléggé egyértelmű nem?

2023. jún. 16. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is természetes. Plusz, amíg a másik fél nem mondja, hogy tegeződjünk, addig nem illik.

Nyilván, ha baráti társaságban ismerkedtek meg, akkor az más. Ott természetes, hogy nem magázod a másikat.

2023. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Magáztam egy olyan férfit, akit vittem volna, ha nem lettem volna házas és sok sok évvel korábban ismertem volna meg:D Azon kevés emberek közé tartozott, akik átlagon felüliek.-ez csak egy példa:)


Ennyit arról, hogy a magázás nem vonzódás:)


Ne kavarj más emberek körül, csak magadnak ártasz vele.

2023. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy a lánynak annyira bejön a pasi, hogy le sem meri tegezni :D
2023. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mondom haver ebből hogy nem érted hogy nem tekint rád férfiként?"


Kérdező, ne te akard megmondani, hogy más ember, hogy tekint egy másik emberre. Egyrészt közöd nincs hozzá, másrészt nem te éled az életét az adott személynek, harmadrészt, hogy ki hogy érez ki írát azt csak egyes egyedül az tudja, aki benne van.

2023. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5+1-is:DD
2023. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valoban idosebbnek nezi a no.
2023. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A magázódás szexi
2023. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!