Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb férfi - fiatalabb nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfi - fiatalabb nő? Lehetetlennek tűnő kívánság? Csak álom lehet? Esetleg valóra is válhat?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire gáz vagy mennyire "szánalmas", ha 48 éves, jelenleg már független férfiként jóval fiatalabb nőt szeretnék társnak? Nem 18-20 évesekre gondolok! De egy 27-28 vagy harmincas éveinek elején, közepén járó nővel én el tudnék képzelni egy komoly kapcsolatot, amennyiben egy hullámhosszon lennénk az illetővel. Lehetséges ez szerintetek? Vagy inkább nagyon gáz? Ciki? Esetleg elítélendő?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Előre is köszönöm a válaszokat! 48 Ffi



2017. ápr. 17. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Nézd, ha tényleg komoly kapcsolatot keresel, szerintem nem gáz. Ha megvan a közös hullámhossz, még működhet is a dolog. Van ismerős, aki 38 volt volt, barátnője 20, amikor

összejöttek. 20 éve vannak együtt. Ebből kiindulva ez sem

mission impossible.


Én sem tudnám elképzelni a komoly kapcsolatot egy 35+ éves

nővel, egy hangyányit fiatalabbra gondoltam, főleg azért,

mert idővel szeretnék családot, és ehhez jobb a fiatalabb

életkor.

2017. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Remélem, jó anyagi helyzetben vagy.
2017. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

szerintem elég fura gondolkodásod van,hogy egyáltalán felmerülnek benned ilyen kétségek és főleg hogy ennyire negatívnak beállított kétségek.

48 évesen már van annyira érett és magabiztos egy férfi,hogy sza-rik minden faja véleményre és azt csinálja ami neki jó,mindenfajta véleménytől függetlenül.

ha jól tartod magad,akkor ez az alap,hogy jár neked a fiatal pipi,nem pedig valami furcsaság.

2017. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehéz erre válaszolni..nehéz mert ez tipikus felszínesség és erre nincs jó válasz..remélem összejön de sajnos mindennek ára van. A szerelem az más, az mindig adott személyekről szól, nem a korról. Tedd fel magadnak a kérdést ha meglátsz egy nőt h tudnád e őt szeretni ha idősebb vagy fiatalabb lenne..ha igen akkor tényleg szereted a nőt.
2017. ápr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocs nem ha meglátod hanem ha ismerkedtek :)
2017. ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

20 év korkülönbség rengeteg, minden szempontból. Komoly kapcsolat reményében ismerkedsz, de csak a külső érdekel: legyen minél fiatalabb, mert a 35 éves öreg. Akkor a 48 éves micsoda?

Öt év, és lesz az oldaladon egy nő, aki a legszebb korban van, szexuálisan is a legaktívabb, te meg örülsz, ha heti egyszer félkemény lesz, és nem alszol el a híradó végére. Hagyjuk azt a dumát, hogy a férfi a korral nemesedik. Sose lesz olyan, mint huszonévesen, mikor egész nap dolgozott, és utána képes egész éjjel dugni.

Nem minden idős úr tartja jól magát, sőt nagyon​ kevés az, aki tényleg jól néz ki. Pénze sincs attól automatikusan, hogy elmúlt 40.


Egyébként tök egyszerű: próbáld meg! Ha sikerül, akkor hurrá, ha nem, akkor pár év, és örülsz, ha fogsz egy csinos negyvenest.

2017. ápr. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond hogy idős vagy már a családalapításhoz,a 30-35 körüli nők viszont gyereket akarnak,és ezt nyílván nem egy 50 körüli férfival fogják megvalosítani.Aki meg olyan felfogású,hogy nem akar gyereket csak élni bele a nagyvilágba,pláne nem akar öreg pasast,nem hogy 27, évesen,de még 40 felett sem.
2017. ápr. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok, és szeretek egy 53 éves férfit...Ha esélyt adna, én akár a gyerekvállalásról is lemondanék, de sajnos esetemben a dolog reménytelen.
2017. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van abban valami, amit 6-os mond. Az én párom (mindenféle kérkedés nélkül mondom, komolyan) 27 évesen napi 10 óra munka után 2-3x még megdug aznap.. Egy 50 évesből ezt én már nem biztos, hogy kinézem, de nekem 30 évesen van erre igényem.

Szóval jól gondold meg, melyik korosztályból választasz.

2017. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szokásos választ tudom csak adni. Vagy sok pénzed kell, hogy legyen vagy nagyon jó külsőd de lehetőleg mindkettő. Emellett nem árt ha jó humorod és szöveged is van. Mi igaz rád ezekből?
2017. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!