Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok olyan lánnyal, aki néha parókákat hord, mindig másmilyet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kopasz, van hajam, csak csúnya. Most épp váll fölé ér, annyira letört, és száraz, mert sokáig szőkíttettem és mindig más színűre festettem (plusz egyébként alapból is szar a hajgenetikám). Most tervezem feketére/nagyon sötét barnára festetni, hogy pihentessem és egészségesebb legyen. De nem szeretnék lemondani a színes hajról, meg amúgyis szeretem a parókákat, jelenleg csak 4 különböző színű és hosszú van, de tervezek még venni egy párat. Csak utcára hordom őket (nem minden alkalommal, amikor kimegyek, változó, hogy mikor van hozzá kedvem/időm, és mikor nincs), otthon nem, mert azért kényelmetlenek, bármennyire is szeretem őket.


Egyébként van párom, aki elfogadja, sőt, szereti őket, szóval nem kérek ismerkedős priviket, csupán kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan állnak ezekhez a dolgokhoz.



2023. jún. 22. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, a paróka miatt
Nem, a színes haj/gyakori színváltoztatás miatt
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Bohócok között nem feltűnő a dolog (, de mindenhol máshogl megmosolyognak érte.
2023. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem zavarna, vagány.
2023. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kimondottan tetszene. :)
2023. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszene, de a legjobban úgy, ha az igazi hajadat kopaszra borotválnád :)
2023. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon cukika.

Bár férfiaknak is lennének nagyon jó, élethű parókàk, mert középkorú férfiként, ritkuló hajjal lehetetlen nőt találni.


Nagyon kis cukika vagy kérdező.

2023. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!