Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy álltok a házasság és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltok a házasság és gyerekvállalás felé vezető úton, 22-32 év közöttiek? Én szarul. Panaszkodás lent.

Figyelt kérdés
Mindig ha látok egy családi képet Facebookon, hogy csinos fiatal szülők 1-2 kisfiúval, kislánnyal, vagy babával pózolnak valami programon, utazáson, vagy csak a karácsonyfa előtt, úgy elszomorodok... Én is ilyet akarnék. Irigylek bárkit, aki már a gyerekvállalásnál, vagy legalább az esküvőnél tart és még nincs 30, vagy nagyon max 32... AZ eljegyzés szo-szo, az se rossz, de az még semmi, ki tudja abból még lesz-e esküvő, és ha igen mikor... Azokat nem irigylem viszont, akiknek ott a gyerek, de férjük nincs. Az se érdekel ha jegyben jár a gyerek apjával, nem lennék a helyében... De így meg nem lehet ismerkedni, hogy szia, Gizi vagyok, férjet és gyerekeket akarok... Az idő meg szalad...
2023. jún. 23. 14:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
Én is szarul, de legalább van egy tervünk, hogy 3-4 év múlva lesz gyerekünk. 28 vagyok, 26 éves voltam amikor megismerkedtünk, úgyhogy ez ebből a szempontból késői. Már én is lennék anyuka, mint a legtöbben körülöttem. Én is szoktam sírni, ha látom, hogy egy volt osztálytársamnak már a második babája születik.
2023. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%
Na az ilyentől mentsen meg az isten. Te vagy az a tipus aki 3 hónap ismerettség után kiszúrja a gumit.
2023. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%
Húzzatok bele, már csak 30-ig jár a babaváró!
2023. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1-es, köszönöm a normális választ, és remélem minden a terveid szerint sikerül majd.

Kettes, ne írj hülyeségeket, pont nekem, aki házasság nélkül nem akar gyereket... Egy magamfajta hozzáállású sose szúr ki gumit.

2023. jún. 23. 14:57
 5/27 anonim válasza:
100%
Én 27 vagyok, nő. Nem akarok igazán gyereket, ha akarnék is akkor 32-33 éves korom körül maximum, de jelenleg semmilyen izgatottságot nem vált ki belőlem a gondolat, hogy legyen gyerekem. A barátommal együtt élünk, 2 éve ismerjük egymást. Kicsit fura lenne ha összeházasodnánk, számomra ez sem jelent túl sokmindent, csupán egy papírt. Nem hasonlítom az életem másokéhoz, mivelén sokmindent elértem az életben amit mások nem, és nyilván ez fordítva is igaz.
2023. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%
2-3. A kérdező csak tudja, hogy biológiailag mi a gyermekvállalás ideális kora és nem ámítja magát azzal, hogy még 40-50 évesen is pont ugyanolyan jó szülővé válni, mint 28-30 évesen.
2023. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
45%
29 F vagyok és vagy megfogant a gyerkőc, vagy nem. Eddig magas az asszony hője, pedig mensi miatt már le szokott esni ilyenkor, szóval van rá esély, hogy megfogant, de még nem biztos persze.
2023. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Örülök, hogy nekem nincsenek otthon gyerekek.
2023. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok, 27 évesen mentem férjhez, olyan 30-31 körül képzeltem el a gyereket. De idővel rájöttünk, hogy egyikünk sem vágyik rá igazából egyáltalán, úgyhogy mostanra felre is raktuk a témát. Ha később mégis szeretnénk szülők lenni, akkor olyan 38-ig nekem még belefér a szülés, de nem látom, hogy bármelyikünk erre tendálna :D

A környezetünk úgy néz ránk, mint az elmeháborodottalra, egy rokonom egyenesen számonkérte, hogy mit képzelek, ne ki minden vágya az anyaság és vérz izzad, hogy eljussanak a házasságig a pasijával (akivel már most elegük van egymásból btw), nekem meg minden adott és mégsem kell. Hát mit lehet erre mondani, not my problem :D

2023. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
*neki
2023. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!