Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mostanában alap a huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mostanában alap a huszonéves férfiaknál, hogy nem terveznek a gyerekvállalással?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz ismerkedni ìgy is, és én mindenképpen akarok gyereket. De valamiért ilyen helyeken mint Tinder, Badoo, az összes férfi, akivel matchelek, randizom abszolút nem tart ott 30 felé sem, hogy a gyerekvállalás, mint kérdés felmerüljön.


Én is 30 felé közeledek, nem úgy állok a dolgokhoz, mint egy tini, hogy 5-10 éves kapcsolatba lehet csak szülni meg házasságot tervezni.


Ehhez képest sok fèrfi a húszas évei végén nem vált még le a családról, nem tudják eldönteni, hogy akarnak-e még tanulni, van valamilyen állásuk, mert dolgozni kell, de ezek nem ilyen biztos pontok, mert az első a haverok, videójátékozás, edzés, beteg szülők ápolása stb.


Magyarországon eleve minden hatványozottan nehezebb; de én nem akarok, biológiailag sem éveket várni arra, mire egy férfinek benő ehhez a feje lágya.


A kedvencem "előbb egy kutyát szeretnék".



2023. jún. 2. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
15%
"Férfiak"... Ennyi.
2023. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
84%

"Ez mostanában alap a huszonéves férfiaknál, hogy nem terveznek a gyerekvállalással?"

igen. és a huszonéves lányok jelentős részénél talán nem így van? ilyen világot élünk, kitolódott a kamaszkor, sokkal tovább kell tanulni hogy labdába rúgj, sokkal később állnak munkába a fiatalok, valamint sokkal-sokkal több lehetőség van az életben, mint régen.

a haverok meg a videojáték meg a kondi az első az életükben... mert neked, akinek szintén nincs saját családod, mi az első az életedben? és még a beteg szüleiket is ápolni akarják... micsoda önző disznók ezek.

2023. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 anonim ***** válasza:
89%

Hova vállaljon? Te melyik országban élsz? Ha abban, amelyikben én, akkor sajnos azt látjuk, hogy itt nincs lassan oktatás, gazdaság nulla, fejlődés nulla, perspektíva nulla. Sokan érzik így - jogosan.

Hozzádvágják a csokot, aztán ha nincs gyerek, fizesd vissza kamatostul. Ingatlanárak az egekben. Sorolhatnám.


Neem, kislány. A férfiak feje lágya benő, sokan sajnos örülnek, ha magukat fenn tudják tartani, nemhogy egy családot. Lehet lepontozni, de sokunk élménye ez.

2023. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 anonim ***** válasza:
30%
Idősebbek között keresgélj, a huszadik ma olyanok, mint a gyerekek.
2023. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/116 anonim ***** válasza:
62%
Egy kutya is min. 50ezer Ft havonta, ha nem láncon és maradékon tartod. Szóval jó alap. Később nőnek fel a férfiak, manapság meg pláne kitolódik a családalapítás.
2023. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 anonim ***** válasza:
88%

"Én is 30 felé közeledek, nem úgy állok a dolgokhoz, mint egy tini, hogy 5-10 éves kapcsolatba lehet csak szülni meg házasságot tervezni."

családot alapítani életem döntése. remélem, elnézed, ha nem vágok bele rövid ismeretség után.

2023. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
75%
Azt ugye vágod, hogy a gyerekvállalás nem öt percre szóló döntés? Jó, hogy letinizel (meg maifiatalozol, bár te nem tudom ki vagy, nyugdíjas?) ismeretlenül is, csak mert nem ugrok rád gyereket csinálni neked - akit aztán én tartok el. Jó tudni. Hát akkor maradok tini. Üdv. 28F
2023. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:
76%

"Magyarországon eleve minden hatványozottan nehezebb; de én nem akarok, biológiailag sem éveket várni arra, mire egy férfinek benő ehhez a feje lágya."

szinte látom, ahogy a kérdezőt három hónap után feleségül veszi egy trónörökösre vágyó idősebb faszi, aztán pár évre rá jól meg is csalják, ő meg dönthet, hogy a kertesház-SUV mellett dönt, vagy két gyerekkel boldogulni egyedülállóként

2023. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 A kérdező kommentje:

Számítottam a rosszallásra, én ennél többet, amim van, nem igazán tudok tenni itt az alapok megteremtésére. Van saját lakásom, szerencsésen örököltem, ez nem mindenkinek adatik meg, de ha akkor sem lehet a végtelenségig várni hogy minden meglegyen.


A család valóban önzés volt részemről, én sajnos rossz példát láttam otthon, rossz anya, csóró apa ez van.


6 azért 3 év után érdemes eldönteni, hogy el tudod-e képzelni az életed az adott hölggyel, vagy ne húzzátok egymás idejét. Engem mindig kiakasztottak azok a történetek, ahol mennek az évek és nem haladnak sehová. Én sem költöznék össze senkivel 3 hónap után, de aki 5 év után se tud a gyerek kérdésben dönteni, az nekem fura. A legtöbb ismerősöm 5-6 éves kapcsolatban már feleség és anyuka.

2023. jún. 2. 11:03
 10/116 anonim ***** válasza:
95%

Lányom tíz éve férjezett, építkeztek,adósságuk nincs, élnek békében.

Egyáltalán nem akar sem ő,sem a férje gyereket. Bizonytalan minden ebben az országban.

Igazat adok nekik, pedig egy unokával jó lenne játszadozni.De éljenek úgy, ahogy szeretnének.

2023. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!