Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten, társkeresőn könnyebb ismerkedni, mint egy néhány tízezres városkában?

Figyelt kérdés
Aki nem tud személyesen ismerkedni, annak mindegy, hogy Budapesten, vagy egy pár tízezres városkában van, neten kb ugyanakkora eséllyel talál párt, vagy Budapesten jóval nagyobb eséllyel talál párt? Diplomás férfiként, amennyiben intelligens (esetleg diplomás) nőt keresek. Annak idején nem is találtam értelmiségi nőt tinderen, mikor néhány éve még nyomtam, csupán instagramos kamucsajok, meg vállalhatatlan nők voltak. A fővárosban mi a helyzet?

2023. jún. 24. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván sokkal nagyobb a merítés.
2023. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Most is ugyanaz a helyzet a Tinderen, mint akkor volt
2023. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert Budapesten nem tindereztem, illetve nem tudom, hogy változott-e valami az elmúlt néhány évben
2023. jún. 24. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Bp en 2 millióan élnek. Szerinted? Ehhez nem kell diploma.
2023. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Máshogy ugyanolyan nehéz. Nyilván nem egy, hanem 100 lány jön veled szembe, ami könnyebbség, de nekik se te egyedül te jössz szembe, hanem rajtad kívül még 99 másik faszi is, ami meg nehézség, hiszen ki kell tűnnöd.
2023. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Egy hónapja lettem 18, regisztráltam, azótra kb 700 matchem volt, vagy 14 lánnyal randiztam, a héten is 3-al volt találkozó (meg több is).

Egyébként ezeken a helyeken nem nagyon "párt" keresnek az emberek, hanem szexpartnert.

2023. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!