Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy jó néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy jó néhány matchem van a tinderen, de abból nagyjából 20%-a válaszol. Akkor ennek most mi értelme? F

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszait várom, akiknek van tapasztalata a tinderrel és ők is tapasztaltak hasonlót.

2019. ápr. 14. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Tinder-szerű appokkal a tapasztalatom eddig kb 1 év alatt:

- 1100-an likeoltak

- 230 match

- 30-40el lett valami beszélgetés-szerű

- Ebből 5 alkalmi/szexkapcs


Tehát a lányok is pareto-elv szerint rendeződnek, néha úgy érzem magam mint egy szimulációban.

2019. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Uramisten, hát nekem eddig kevesebb tapasztalatom van, de abból már egy szexelt volna csak nem tudom, érdekes dolgok ezek. Lehet nem vagyok odavaló. :D
2019. ápr. 14. 12:38
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Néhány ok.


- letörölte már az appot

- nem ér rá

- nincs kedve

- közben megismerkedett valakivel

- csak egyszer kipróbálta

- mást választott

- véletlen húzott jobbra

2019. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2019. ápr. 14. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
a lányok teljesen más okból kifolyólag vannak fenn mint te. nem ismerkedni, beszélgetni akarnak csak az egójukat akarják táplálni. élvezik, hogy gyűlnek a matchek, írogatnak a szerencsétlen kanos pasik nekik.. de általában még dugni se akarnak csak az önbizalom problémájukat akarják orvosolni. a csajok jelentős részének pasija van és azért van fenn mert visszajelzést akar más férfiaktól is. ahogy ráírtál már meg is tetted azt amire hivatott voltál az ő szemében
2019. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként észleltem ezt egy kettőnél, egyébként nem vagyok kanos. Nekem is van nőm 🤷🏻‍♂️
2019. ápr. 14. 13:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 5-ös kommentjét nagyon adom, már két nőbe futottam bele, hogy rákerestem fb-n és vagy az életkora volt kamu, 20 éves közben meg 16 habi wannabe influenszer, aki így gyűjti a követőket, vagy tényleg párjuk csak éppen (valószínüleg) nem tud róla, hogy mellette társkeresőzik a kiscsaj...😃
2019. ápr. 14. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez a jelenség, hogy a nők az egójukat építik ill. az önbizalmukat orvosolják a Tinderen, csak az a baj, hogy közben a férfiak (többségének) az önértékelését, önbizalmát rombolják...

Vajon hogyan lehetne ezt az egyensúlytalanságot (azaz, hogy a nők a fellegekben járnak, mert úgy látják hogy bárkit megkaphatnak, a férfiak már a földbe döngölve gyötrődnek, hogy miért nem kellenek senkinek) helyretenni...?

Az egyén (egyszeri férfi) hiába törli magát ezekről az appokról, ha a lányok viszont nem és továbbra is el vannak szállva maguktól a Tinder, Insta meg a Facebook lájkoktól...

2019. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most olyan 6-7 hölggyel beszélgetek egyszerre, na most gondolom, hogy ezek közül egy-két hölgy ennek a számnak a hányszorosával beszélgethet fordított esetben, főleg ha már régebbóta is van fent...:D
2019. ápr. 15. 07:40
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
1-es, azért mert a nők ösztönlények, nem emberek gondolatokkal, érzésekkel, hanem csak ösztönökkel élő testek. Ezért érzed ezt a szimulációs érzést.
2019. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!