Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi célt szolgál az a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi célt szolgál az a fajta ghostingolás, amikor nem töröl, nem tilt csak egyszerűen nem válaszol?

Figyelt kérdés

Oké valamiért nem voltam szimpatikus neki, akkor értelemszerűen nem akarja folytatni a kommunikációt tovább....

1. miért nem tudja ezt elmondani akár írásban kerekperec hogy ő nem akarja tovább folytatni, korrekt módon...

2. ha nem akarja elmondani mert ehhez is gyáva, akkor miért nem tilt le, hogy egyértelműen mutassa hogy nem akar velem tovább beszélgetni, ismerkedni ahelyett csak ott van és elérhető Messengeren hiába írok rá nem válaszol...


2023. jún. 25. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3. Lehet annyira nem érdekled, hogy ezeket lusta megtenni.


De a legtöbben szimplán csak nem szeretnek ilyen konfliktusba bonyolódni, mert sokan nem értik meg, hogy mi az, hogy NEM.


A tiltás pedig meglesz szerintem, ha sokáig írogatsz neki.

2023. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-nek igaza van! Nem szereti a konfliktust, de bántani sem akar azzal, hogy letilt.
2023. jún. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak az egyetlen egy ilyen elmenyembol tudok kiindulni.


Osszesen 1x jatszottam el ezt egy lánnyal. Csak nagyon felszinesen írom le a storyt, ennel a valosagban osszetettebb volt. En tepertem ezert a lanyert sokaig eleg egyoldaluan (nagy hiba volt), mire o a vegen nagy nehezen 2 lemondott randi utan ugy erezte, hogy ha mar komolyan erdeklem, akkor eljonne, aztan szemelyesen olyan volt, mint egy paraszt (beszedstilusra es nem is volt tul intelligens), de meg ennek ellenere is ugy voltam vele, hogy talan megerne meg egy eselyt, megirtam neki, hogy meg szivesen talalkoznek vele, amire nem tudott egyertelmuen igent / nemet mondani, hanem valami hulyeseget irt, amibol meg nekem kellett volna kihamoznom tovabbi teperessel, hogy most mire gondolt. Ott elengedtem.


Beletettem 180%-ot, o meg kb. 20-at. Fun fact: Hetekkel kesobb irt sertodotten, hogy "akkor ugy latszik, hogy ez eldolt".


En azert ghostoltam, mert annyira elegem lett, hogy egyszeruen mar nem erdekelt, hogy mit gondol majd es nem akartam 1 perccel sem tobb idot vesztegetni miatta, meg akkor sem ha csak egy uzenetrol lett volna szo.

2023. jún. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Sose tiltok senkit. Es csak nagyon picit azert mert igy benne van az ujrakezdes lehetosege
2023. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban olyasmi van, hogy ez nem rólad szól, hanem róla:

[link]

Életszituációtól is függ szerintem. Egy férfi nem válaszol bizonyos kérdéseimre, pedig azt mondta kérdezzek tőle bátran, de ha most válaszolna se lennék előrébb vele, mert még 2 hónapig nem is találkozhatok vele, ugyanis 3 ország választ el minket, ezt ő is tudja, mondtam is neki, hogy nem akarok vele komolyabban ismerkedni amíg itt vagyok, de utána szívesen,ha visszatértem. Rájöttem, hogyha baja van, azt rögtön írja, de ha nem válaszol, akkor feldolgozás alatt van az e-mail,vagy egyetért, de arról meg nem nyilatkozik,de az biztos, hogy elolvassa és valamikor lesz hatása.

2023. jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!